Pedagoginė psichologija filmo refleksija


Filmo choristai analize. Choristai. Filmo choristai recenzija. Choristai siuzetas. Filmas choristai aprasymas.

Refleksija Filmas „ choristai “. Asmenybės savybės. Profesiniai įgūdžiai.

Kai direktorius liepia mokytojui atsitiktinai išrinkti vaiką, kuris atliks bausmę pirmasis, mokytojas pasimeta, nenoriai paima vaikų sąrašą iš kurio reikia išrinkti. Sąrašas jam vos neiškrenta iš rankų.

Ši situacija parodo mokytojo geranorišką santykį ir nusiteikimą į mokinius. Jis nenori bausti ir skriausti vaikų. Bet direktorius yra viršesnis ir jo turi visi klausyti.

Atpažįstu savyje tokį pat nenorą kažko skriausti ar bausti. Jei žmogus, vaikas padarė kažką blogo, prieš jį jokiu būdu negali būti naudojamas smurtas ar koks kitoks vaiko kankinimas. Tai dažniausiai sukelia priešiškumą ir skatina keršyti, bet nemoko tinkamai elgtis. Reikėtų atrasti kitokų būdų kaip pamokyti vaikus, bet kankinti jų negalima.

Kai susižeidė prižiūrėtojas, mokytojas norėjo padėti, kviesti pagalbą, gydytoją, tačiau jam direktorius neleido.

Mokytojas parodo savo rūpestingumą, kurio direktorius nepripažino ir netgi tai jį supykdė.

Aš visada stengiuosi padėti žmonėms, kai pamatau, kad jiems kažkas blogo atsitiko. Nesvarbu kur tai būtų universitete, autobuse, namuose, gatvėje.. Rūpestingumas – viena iš mano gerųjų ir stipriųjų savybių. Mano mintys nukreiptos į žmonių gerovę. Jei man neleistų kas nors padėti žmogui kai matyčiau, kad jam to labai reikia aš nepaklusčiau, nesvarbu, kad grėstų pašalinimas iš darbo.

Atėjęs naujas berniukas į mokyklą savo blogą elgesį iškart parodė mokytojui. Mokytojas liepė užgesinti cigaretę, berniukas nepaklausė ir negana to dar pūtė dūmą teisiai mokytojui į veidą ir labai negražiai pasityčiojo. Beto netiesiogiai mokytojui grąsino. Mokytojas susinervavo, tačiau susivaldė ir nieko nedarė.

Ši situacija parodo mokytojo emocinį stabilumą ir gebėjimą susivaldyti. Mokytojas laikė pyktį savyje. Nors matėsi, kad jis norėjo bent jau smarkiai tą berniuką sugriebti, bet -susivaldė.

Mane privertė labai susimąstyti ši situacija. Prisiminiau kaip anksčiau man labai sunkiai sekdavosi susivaldyti. Kai mane sunervuodavo, ar padarydavo ką nors blogo, aš visada norėdavau atkeršyti ir taip pat padaryti ar pasakyti ką nors blogo. Tačiau laikui bėgant pastebėjau, jog pasikeičiau. Dabar visada sugebu susivaldyti bet kuriose situacijose, tapau ramesnė. Pradėjau labiau suvokti savo emocijas, supratau kaip jas valdyti ir joms pasiruošti. Visada reikia aiškiai suvokti situaciją, nesvarbu ar tai mažas ar didelis nesklandumas.

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1703 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justina
  • Pedagoginė psichologija filmo refleksija
    10 - 7 balsai (-ų)
Pedagoginė psichologija filmo refleksija. (2015 m. Spalio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/pedagogine-psichologija-filmo-refleksija.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 09:08
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo