Pedagoginė situacija


Situacijos analizė. Tuomet pereinama prie Ekologinio modelio taikymo etapų kurį sudaro 5 žingsniai. Situacija. Situacijos analizė.

Į dienos centro socialinį darbuotoją kreipėsi dalyko mokytoja. Ji teigė, kad trečios klasės mokinio Tomo elgesys yra nepakenčiamas: jis nenori ruošti pamokų, nevygdo mokytojos nurodymų, nesiklauso, nedrausmingas ir neatlieka ne tik namų užduočių, bet ir nenori dalyvauti grupės veiklose.

Užduotis: panaudodami Ekologinės sistemų teorijos modelio žingsnius, išanalizuokite socialinės pagalbos Tomui ir jo šeimai procesą, interpretuokite ir pagrįskite jį.

Sovokti save keičiančio agento vaidmenyje, nes būtent į socialinį darbuotoją kreipėsi dalyko mokytojas kuris siekia išspręsti problemą. Ir socialinis darbuotojas keičia susidariusią situaciją.

Išsiaiškinti kokia yra kliento sisteme ir su kokiomis sustemomis jis sąveikauja. Šiuo atvėju klientas yra dalyko mokytojas nes jis kreipėsi pagalbos.

Šioje situacijoje taikinio sistema kurie turi pasikeisti siekiant tikslo tai būtų Tomo šeimos nariai, nes būtent jie per daug atlaidžiai žiūri į Tomo elgesį. Dalyko mokytojas turi taip pat pažvelgti į situaciją iš kitos perspektyvos ir įvertinti savo kaip mokytojo pastangas.

Veiksmo sistema numatoma mokykla kurioje Tomas mokosi, dienos centras kuriame lankosi ir šeimos nariai su kuriais socialinis darbuotojas dirba.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (731 žodžiai)
  • Mokykla
  • Monika
  • Pedagoginė situacija
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Pedagoginė situacija. (2015 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/pedagogine-situacija.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 00:17
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo