Pedagoginės praktikos psichologijos užduotys


Psichologines uzduotys. Psichologines uzduoteles. Psichologijos uzduotys pedagoginei praktikai. Psichologija praktikos uzduotys. Pedagogines praktiko psichologine uzduotis. Pedagogo asistento praktika speros. Psichologijos užduotis praktika. Saves pazinimas uzduotys. Pedagogo asistento praktika darbai. Edukologijos praktikos ataskaita.

Pedagoginės praktikos psichologijos užduotys. Mokinio asmenybės pažinimas ir jo elgsena klasėje. Savęs, kaip mokytojo pažinimas.

Klasės auklėtoja žino, kokia sitacija yra mokinio namuose. Nors vaikui netrūksta nieko materialine prasme, bet berniuko tėvo praktiškai nebūna namuose, jis nuolatos dirba. Henriko mama nesenai susilaukė dar vieno vaikelio – mergaitės. Todėl ir mama negali jam skirti tiek dėmesio kaip anksčiau. Berniukas paprasčiausiai paliktas viena su savo džiaugsmais ir rūpesčiais.

Matydama situaciją šeimoje, klasės auklėtoja pasikvietė abu Henriko tėvus į mokyklą individualiam pokalbiui ir pasakė visas kylančias problemas susijusias su jų vaiku.

Pokalbis visiems išėjo į naudą. Tėvai pradėjo daugiau dėmesio skirti Henrikui. Tėtis stengiasi daugiau laiko praleisti su sūnumi, kad parodytų tinkamą tėvo elgesį. Berniukui tai padėjo, jis tapo atviresnis, mandagesnis. Mama stengiasi parodyti sūnui, jog abu savo vaikus myli vienodai. Henrikas dabar stengiasi padėti namuose. Po pokalbio su tėvais ir klasės auklėtoja, Henrikas daug geriau sutaria su savo mažąja sesute. Kai mama būna išėjusi į parduotuvę, berniukas prižiūri sesutę. Tai padėjo Henrikui tapti jautresniam ir geresniam. Todėl ir klasės vaikais jis sutaria daug geriau, stengiasi netrukdyti kitiems pamokų metu, dažniau su jais žaidžia pertraukų metu.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2013 m.
  • 7 puslapiai (1929 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jolanta
  • Pedagoginės praktikos psichologijos užduotys
    9.7 - 3 balsai (-ų)
Pedagoginės praktikos psichologijos užduotys. (2013 m. Kovo 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/pedagogines-praktikos-psichologijos-uzduotys.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 03 d. 23:51
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo