Pedagoginės psichologijos tyrimai


Pedagoginės psichologijos tyrimai. Įvadas. Pedagoginė psichologija – psichologijos šaka. APRAŠOMASIS TYRIMAS. Mokytojų ir mokinių tarpusavio santykiai ir jų įtaką mokymosi rezultatams. Tyrimo tikslas - išsiaiškinti mokytojų ir mokinių santykius ir tų santykių įtaką mokymuisi. Laukiami rezultatai. Koreliacinis tyrimas. Mokytojo kompetencijų įtaka vaiko mokymuisi Tikslas - išsiaiškinti. Tyrimo eiga – bus sudaryta apklausos anketos. Laukiami rezultatai. Tikimasi, kad iš anketos atsakymų paaiškės. Eksperimentinis tyrimas. Tyrimo eiga – bus sudaromos dvi skirtingų dydžių grupės. Laukiami rezultatai. Tikimasi, kad pirmos grupės mokymosi efektyvumas bus didesnis už antros.

Pedagoginė psichologija – psichologijos šaka, tirianti psichinius reiškinius ir dėsnius, kurie susidaro žmogaus mokymo(si) procese. Jos tikslas - efektyvus mokytojas kaip savo dėstomo dalyko, mokymo ir mokymosi žinovas. Pedagoginės psichologijos metodai yra trys: a) Aprašomieji tyrimai; b) koreliaciniai tyrimai; c) eksperimentiniai tyrimai. Darbo tikslas – pagilinti savo pedagoginės psichologijos žinias, išmokti atlikti tyrimus, susipažinti su jų specifika. Uždaviniai: Sudaryti aprašomojo, koreliacinio ir eksperimentinio pobūdžio pedagoginės psichologijos tyrimo planą, įvertinti laukiamus rezultatus.

Laukiami rezultatai. Tikimasi kad tyrimas pa-rodys, jog mokytojo ir mokinių bet kokie pozi-tyvūs tarpusavio santykiai ar net gestai veikia teigiamai mokymosi rezultatus.

  • Pedagogika Skaidrės
  • MS PowerPoint 165 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (254 žodžiai)
  • Kiks
  • Pedagoginės psichologijos tyrimai
    10 - 3 balsai (-ų)
Pedagoginės psichologijos tyrimai. (2014 m. Lapkričio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/pedagogines-psichologijos-tyrimai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 14:11
×