Pedagoginis slaugos planas Kraujospūdis


Pedagoginis slaugos planas. Dokumentinė dalis. Ligos anamnezė. Gyvenimo anamnezė. Alerginė anamnezė. Papildoma funkcinė apklausa. Atvejo interpretacija. Instrumentiniai tyrimai. Gyvybines veiklas įtakojantys veiksniai. Literatūros sąrašas.

Pacientė skundėsi, kad staiga pasijautė silpnai, svaigo galva, visiškai prarado jėgas, net nepajėgė nulaikyti rankoje mobilaus telefono. Silpnumas nepraėjo ir po kelių valandų.

Prieš 2,5 m. Pacientė pradėjo jausti pasikartojantį galvos skausmą pakaušio srityje, galvos svaigimą, koordinacijos sumažėjimą, kreipėsi į šeimos gydytoją, ji nustatė padidėjusį kraujospūdį, po kelių mėnesių per kuriuos nuolat matuojant kraujospūdį buvo stebimas jo padidėjimas diagnozuota arterinė hipertenziją. Vizitų pas šeimos gydytoją metu pacientei paskirti antihipertenziniai vaistai, kuriuos pacientė vartoja kasdien.

Sausio 18 dienos vakarą apie 21 valandą, pacientė staiga pradėjo jaustis silpnai, svaigo galva, ji visiškai prarado jėgas, silpnumui nepraėjus keletą valandų pacientė paskambino greitąjai medicinos pagalbai, atvykę medikai pamatvo kraujospūdį kuris buvo 80/40 mm Hg dėl to pacientė skubos tvarka sausio 19 d.01:25 val. buvo atvežta ir paguldyta VšĮ Elektrėnų ligoninės Anestezijos- reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje, iš ten atlikus tyrimus bei stebėjimą, kitos dienos 10:15 val. perkelta į bendrąjį terapinį vidaus ligų skyrių.

Darbas: 20 metų dirbo paukštyne, paukštininke, kur dėl naudojamų cheminių medžiagų buvo kenksmingos darbo sąlygos.

Šeimyninė padėtis: ištekėjusi, turi 2 vaikus, abu kartus gimdė natūraliu būdu.

Kenksmingi įpročiai: neturi.

Apklausos metu, pacientės kraujo spaudimas jau buvo atstatytas, tačiau ji ir toliau jautė galvos svaigimą, skundėsi, kad vaikštant svyruoja į šonus, dėl to bijo vaikščioti, tačiau iki tuoleto nueina. Taip pat pacientei trūksta oro, ji greitai pavargsta, skudžiasi suprastėjusia atmintimi.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (930 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jovilė
  • Pedagoginis slaugos planas Kraujospūdis
    10 - 5 balsai (-ų)
Pedagoginis slaugos planas Kraujospūdis. (2015 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/pedagoginis-slaugos-planas-kraujospudis.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 21 d. 22:17
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo