Pedagogo asistento praktika Psichologijos katedros užduotys


Asistento pedagogo praktikos darbas. Psichologijos asistentas. Pedagogo asistento praktika darbai.

Pedagogo asistento praktika. Psichologijos katedros užduotys. Komunikacijos proceso vertinimas ir analizė. Komunikacijos proceso vertinimas. Komunikacijos proceso duomenų analizė:. Komunikacijos proceso vertinimas. Komunikacijos proceso duomenų analizė:. Komunikacijos proceso vertinimas. Komunikacijos proceso duomenų analizė:. Užduoties vykdymo refleksija. Kokius jausmus išgyvenote, atlikdamas užduotį? Su kokiais sunkumais susidūrėte, atlikdamas užduotį? Kokių psichologijos žinių trūko, atliekant užduotį? Literatūros sąrašas.

Pirmas mano stebėtas komunikacijos procesas vyko tarp mokinio D. 10 metų (penktokas) ir jo klasioko draugo V. 11 metų. Komunikacijos procesas vyko balandžio 5 dieną, 9 valandą, dailės pamokoje. Mano stebėjimas trūko apie 25 minutės. Po mokytojo pasakytos užduoties, nupiešti komiksą susijusi su pagalbos numeriu 112, vaikai pradėjo darbą su didelių norų. Darbui reikalingas buvo baltas popieriaus lapas A4 formato, pieštukas, trintukas, liniuotė. Mokinys D. sėdėdamas su klasioku V. buvo pamiršęs trintuką. Mokinys D. kiekvieną kartą skolindavosi trintuką iš mokinio V., kol mokiniui V. nenusibodo skolinti ir jis pasakė, kad daugiau nebeskolins. Mokinys D. nesuprato kodėl draugas V. nenori jam skolinti trintuko. Vaikui D. atrodė, kad jie yra draugai ir jis visada gali prašyti draugo trintuko, todėl mokinys D. paėmė trintuką be leidimo. Stebimasis V. supyko ant savo klasioko D. ir prasidėjo muštynės. Mokytojas greitai sureagavo į muštynės ir lepie mokiniu D. persėsti į kitą suolą.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2013 m.
  • 9 puslapiai (1912 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jolita
  • Pedagogo asistento praktika Psichologijos katedros užduotys
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Pedagogo asistento praktika Psichologijos katedros užduotys. (2013 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/pedagogo-asistento-praktika-psichologijos-katedros-uzduotys.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 04 d. 11:09
×
114 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo