Pedagogo asistento praktikos sveikatos ir fizinio ugdymo katedros užduočių ataskaita


Pedagogo asistento praktikos sveikatos ir fizinio ugdymo katedros užduočių ataskaita. Popamokinio renginio sveikatingumo tema planas. Renginio planas Renginio tema. Renginio forma. Renginio priemonės. Numatyta renginio trukmė. Pagrindinė dalis. Praktikos apibendrinimas ir savirefleksija.


Susipažinau su 8 klasės auklėtoja, jos auklėtiniais, iš kabineto matyti , kad klasė labai kūrybinga, tvarkinga, kad mokiniai aktyvus, jų klasėje gausu padėkos raštų ir medalių už dalyvavimą įvairiuose renginiuose,varžybose,olimpiadose ir kt.Taip pat susipažinau su mokytojos darbo planais, juose matyti, kad daugiausia dėmesio yra skiriama mokinių ugdymui, tačiau klasės auklėtoja taip pat koreguoja savo auklėtinių bendrą laisvalaikį t.y. ekskursijos, pažintinės kelionės, išvykos į gamtą, pramoginės kelionės ir kt. Švenčia didžiausias metų šventes, dalyvauja olimpiadose, gimnazijos renginiuose.Auklėtojos darbo plane numatyta ne tik dalyvauti, bet ir organizuoti renginius į kuriuos būtų įtraukiami ir mokiniai.Viena iš temų, tai – sveikatingumas.Šią temą lydi ir visos kitos: žalingi įpročiai (rūkymas,narkotikų vartojimas, smurtas ir kt.), sveikos gyvensenos nauda sveikatai, sveikas maistas, fizinis aktyvumas, higienos įpročiai ir kt.Būtent tokiomis temomis klasės auklėtoja ruošia klasės valandėles, ir organizuoja kitus kartu su mokiniais teminius renginius.Po susipažinimo su klasės auklėtojos darbo planu galiu drąsiai sakyti, kad gimnazijoje numatyta pamokų metu, klasės valandėlių metu, organizuojant renginius daug dėmesio skirti sveikatingumo temoms.Gimnazijos koridorių sienos spindi įvairių stendų ir plakatų skirtų sveikatingumo temoms.Žinodamas jaunimo problemas, gimnazijos skirtas temas sveikatai ir žalingiems įpročiams vertinu labai gerai.Jos visos yra aktualios, įdomios, atitinka mokinių poreikius.Mano nuomone mokiniams netrūksta informacijos ir veiklos šiai temai,bent jau šiai klasei su kurios veikla susipažinau nuosekliai.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1185 žodžiai)
  • Universitetas
  • Alisa
  • Pedagogo asistento praktikos sveikatos ir fizinio ugdymo katedros užduočių ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Pedagogo asistento praktikos sveikatos ir fizinio ugdymo katedros užduočių ataskaita. (2016 m. Rugsėjo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/pedagogo-asistento-praktikos-sveikatos-ir-fizinio-ugdymo-katedros-uzduociu-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 04:49
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo