Pedagogo asmenybė ir elgesys


Pedagogo asmenybė ir elgesys. Pedagoginis taktas. Taktas – tai. Elgesio būdas, kai bendraujant su kitu žmogumi. Taktas suprantamas kaip. Pedagogo asmenybės savybės Efektyviausio pedagogo poveikio ugdytiniui būdas. Pedagoginio takto psichologiniai komponentai. Vaiko asmenybės gerbimas Dėmesingumas vaiko psichinei būsenai. Ugdytojo nuoširdumas ir tikras rūpestis vaiku. Pedagogo reiklumas ir gebėjimas suderinti įvairias pedagoginio poveikio priemones. Bendravimo natūralumas. Šie komponentai yra. Pedagoginio takto pagrindinės pažeidimo formos. Ugdytojas nepakankami jaučia bendravimo su vaiku psichologinę atmosferą. Nepakankama ugdytojo savitvarda.


Pedagogo asmenybės savybės Efektyviausio pedagogo poveikio ugdytiniui būdas.

Vaiko asmenybės gerbimas Dėmesingumas vaiko psichinei būsenai, bei poveikio priemonių ir reikalavimų prie tos būsenos derinimas Vaiko savarankiško mąstymo ir valios skatinimas nugalint mokymosi sunkumus.

Ugdytojo nuoširdumas ir tikras rūpestis vaiku, jam padedant įveikti iškilusias problemas mokymosi ir ugdymo procese.

Pedagogo reiklumas ir gebėjimas suderinti įvairias pedagoginio poveikio priemones, tokias, kaip: Pritarimas Pasiūlymas Įspėjimas Įtikinimas Reikalavimas Tai įgyvendinti nuosekliai, nesvyruojant, bet nemenkinant vaiko savarankiškumo.

Bendravimo natūralumas, paprastumas, be familiarumo Tono rimtumas kreipiantis, bet be įtampos, irzlumo ar šalto sausumo Humoras be žeidžiančios pajuokos, menkinančios vaiko savigarbą Reiklumas be smulkių priekabių Gero linkėjimas vaikui, bet be užglostymo Orientacijos greitumas, nuolatinis neskubantis ugdomasis poveikis ir atitinkami sprendimai.

  • MS PowerPoint 36 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (312 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Q
  • Pedagogo asmenybė ir elgesys
    10 - 2 balsai (-ų)
Pedagogo asmenybė ir elgesys. (2020 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/pedagogo-asmenybe-ir-elgesys.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 30 d. 06:23
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo