Pedagogo profesinis įvaizdis


Pedagogo profesinis įvaizdis. Pedagogas? Koks jis, kokiomis savybėmis pasižymi? Įvaizdžio sudėtinės dalys. Koks elgesys padeda/ trukdo susikalbėti? Kas padeda/ trukdo išspręsti užduotį (kai net kalbėti negali)? Kaip nesinešti darbo namo? Kaip sutarti su vadovu? Kaip sutarti su vaikais? Kaip sutarti su tėvais? Kaip elgtis netikėtose situacijose? Kaip išlikti emociškai sudėtingose situacijose? Kaip pateikti savo žinias? Pedagogo aprangos kodas. Ko vengti. Kaip rengtis patogiai, bet išlikti stilingu? Kaip išlikti šiuolaikiškam/ jaunatviškam? Kaip (sąmoningai) pagerinti įvaizdį su ribotu biudžetu? Šaltiniai.


Pedagogas? Koks jis, kokiomis savybėmis pasižymi? Įvaizdžio sudėtinės dalys  Koks elgesys padeda/ trukdo susikalbėti? Kas padeda/ trukdo išspręsti užduotį (kai net kalbėti negali)? Kaip nesinešti darbo namo? Kaip sutarti su vadovu/ tėvais/ vaikais? Kaip elgtis netikėtose situacijose? Kaip išlikti emociškai sudėtingose situacijose? Kaip pateikti savo žinias? Pedagogo aprangos kodas Kaip rengtis patogiai, bet išlikti stilingai? Kaip išlikti šiuolaikiškam/ jaunatviškam ir patraukliam jaunimui? Kaip (sąmoningai) pagerinti įvaizdį su ribotu biudžetu? Šaltiniai.

Geros nuotaikos Mokantis pasakyti “ne” Turintis humoro jausmą Energingas Jaunatviškas Planuojantis laiką Mylintis besąlygiškai savo darbą!

Išvaizda – apranga  Kūno kalba Emocijų valdymas  Vertybės Laisvalaikis Kalba Iškalba Dalykinės žinios Kūrybiškumas Elgesys.

  • MS PowerPoint 938 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (328 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jovita
  • Pedagogo profesinis įvaizdis
    10 - 3 balsai (-ų)
Pedagogo profesinis įvaizdis. (2017 m. Lapkričio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/pedagogo-profesinis-ivaizdis.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 25 d. 03:22
×
144 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo