Pediatrinė praktikos ataskaita


Įvadas. Diagnozė. Epilepsija. Ligos eiga. Kineziterapijos tikslai ir uždavinai. Kineziterapijos programa. Kineziterapijos taikymas pacientei salėje reabilitacijos metu.


Objektyvus: Pilvo presas 60s. Lėmuo kairė 31s. Dešinė 19s. Nugara 53s. Širdies veikla ritmiška. ŠSD 77, užesių nėra. Ūgis 167, svoris 67kg, KMI 24. AKS 120\60, Barthel 100, modifikuotas Keitel 36, Biosocialinių funkcijų vertinimas normos ribose.

Taikomas aktyvus sportas aerobiniai, kvėpavimo tempimo pratimai, tempimo pratimai, mokinama atsipalaidavimo. Buvo koreguojama laikysena, mokinama taisyklingų padėčių sėdint, lenkiantis. Mankštose salėje buvo pasitelkta kilimėlis, lazdos, kamuoliai, gumos, mechano aparatai, buvo stengtasi išmokyti paciente ir pratinti prie kasdienio mankštos darymo, kuris mažintų nepageidaujamus simptomus.

Gulint ant nugaros koja lenkiam prie kelius ir rankomis traukiam prie pilvo, palaikom 3-6 sekundes ir keičiam kojas.

Gulint ant nugaros kojos sulenktos per kelius, rankos susidedame ant krūtinės, kojas sukame į vieną puse, rankas į kitą ir palaikom po 3 sekundes, sukamės į kitą pusę.

Gulint ant nugaros, rankos ištiestos virš galvos, keliame priešinga ranką ir priešingą koją į viršų, palaikom 3-6 sekundes keičiam rankas ir kojas.

Gulint ant nugaros, kojos sulenktos, atliekame šoninius atsilenkimus atkeldami tik vienos pusės ranka ir sukdami ją į priešingą pusę, galva taip pat kyla.

Gulint ant šono ranką dedame į vieną pusę, o koją siunčiame į priešingą, palaikome 3-6 sekundes, keičiam. Atlikti atsigulus ir ant kito šono.

Gulint ant šono, keliame tiesia koją ir ranka siekiame čiurna, lenkdamiesi per liemenį, šonu. Atlikti atsigulus ir ant kito šono.

16. Išorinė klubo sąnario rotacija. Vienos kojos kulną pastatyti ant kitos kojos Pėdų ašių kampas daugiau 90°

Taikyta tikslinga kineziterapijos programa, paremta gydomaisiais pratimais ir aktyviais kojyčių išlankstymais ir mankštomis su papildomomis priemonėmis merginos sveikatai gerinti. Sudaryta kineziterapijos programa reikšmingai padėjo tiriamosios, skausmo mažinimui, kordinacijai, bei raumenų jėgai lavinti. Pakartotinas ištyrimas ir matomas pagerėjimas. Modifikuotas W. Keitel - 38 balai, Pilvo presas 65s. Lėmuo kairė 40s. Dešinė 30s. Nugara 73s

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2380 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kamilė
  • Pediatrinė praktikos ataskaita
    10 - 10 balsai (-ų)
Pediatrinė praktikos ataskaita. (2016 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/pediatrine-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 04:42
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo