Pelningumą įtakojantys veiksniai ir pelningumo padidinimo galimybių nagrinėjimas


Įmonės pelningumo valdymas. Pelningumo didinimo galimybės. Pelningumo veiksniai. Veiklos pelningumas. Veiksniai itakojantys imones veikla. Pelningumo didinimas. Imones pelningumo didinimo galimybes. Pelningumo didinimo galimybiu tyrimas. Pelninguma lemiantys veiksniai. Uab montaura.

Įvadas. Uab montaura charakteristika. Uab montaura veiklos profilis. Uab montaura valdymas įmonės pagrindiniai konkurentai, rinkos apimtys. Darbuotojai ir jų išsilavinimas. Pelningumo esmė, ryšys su finansų valdymu ir įtaka uab montaura veiklai. Pelningumo esmė ir įtaka uab montaura veiklai. Įmonės finansų valdymo ir pelningumo ryšys. Pelningumo rodikliai ir jų duomenų šaltinis – finansinė atskaitomybė. Uab montaura pelningumą įtakojantys veiksniai ir pelningumo didinimo galimybės. Uab montaura pelningumą įtakojantys veiksniai. Uab montaura pelningumo padidinimo galimybės. Uab montaura pelningumo analizė. Uab montaura finansinės veiklos analizė. Uab montaura pelningumo rodiklių analizė. Išvados ir siūlymai. Literatūra. Santrauka.

Kiekvienos naujai steigiamos ar jau vykdančios savo veiklą įmonės tikslas pasiekti, kad gaunamos pajamos viršytų patiriamas sąnaudas, toms pajamoms uždirbti. Pelningai dirbanti įmonė turi geresnes galimybes išsilaikyti konkurencinėje kovoje ar bent jau išvengti bankroto. Kai įmonė dirba nuostolingai tai reiškia, kad jos uždirbamos pajamos yra mažesnės už sąnaudas, patiriamas toms pajamos uždirbti. Nuostolingai dirbanti įmonė per tam tikrą laikotarpį sunaudotų visą savo turimą turtą, kad ir koks didelis jis būtų įmonės veiklos pradžioje. Pastoviai gaudama pelną, įmonė gali sėkmingai konkuruoti rinkoje, plėtoti savo veiklą, investuodama šį pelną į naujas technologijas, gamybą ir taip sukurdama galimybę dar didesniam pelnui gauti ateityje. Pelningai dirbančia įmone pasitiki ir kiti verslo partneriai, taip pat didėja verslo partnerių pasitikėjimas įmone, o tai atveria puikias perspektyvas rinkoje.

Baigiamojo darbo tikslas – uab montaura pelningumą įtakojančių veiksnių bei pelningumo padidinimo galimybių nagrinėjimas.

Baigiamajame darbe keliami uždaviniai:

• išnagrinėti pelningumo esmę bei įtaką uab montaura veiklai;

• išnagrinėti reikšmingiausius uab montaura pelningumą įtakojančius veiksnius;

• išanalizuoti uab montaura pelningumo didinimo galimybes;

• pateikti uab montaura pelningumo analizę.

Sprendžiant baigiamojo darbo uždavinius, naudotasi ekonomikos, buhalterinės apskaitos žiniomis ir metodikomis. Įmonės pelningumo analizės metodologija yra pateikta tam skirtoje specialioje literatūroje. Šiame baigiamajame darbe naudota e. Bagdono, g. Kalčinsko, z. Gaidienės, kvedaraitės, j. Mackevičiaus bei kitų autorių darbais.

Didžiausią visų lietuvoje veikiančių įmonių dalį sudaro uždarosios akcinės bendrovės (uab), nes jos turi privalumų:

• bendrovė yra ribotos civilinės atsakomybės privatusis juridinis asmuo.

• bendrovė yra įmonė, kurios įstatinis kapitalas padalytas į dalis, vadinamas akcijomis.

• uždarosios akcinės bendrovės akcijos negali būti platinamos bei jomis prekiaujama viešai, jei įstatymai nenustato kitaip.

Taip pat nemažą veikiančių įmonių dalį sudaro individualios įmonės (iį), nes joms yra leidžiamas supaprastintas buhalterinės apskaitos tvarkymas; savininkas gali remtis savo šeimos narių darbu; taip pat savininkui nebūtina darbo santykiais susirišti su kitais žmonėmis.

  • Microsoft Word 90 KB
  • 2012 m.
  • 34 puslapiai (6926 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jolita
  • Pelningumą įtakojantys veiksniai ir pelningumo padidinimo galimybių nagrinėjimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Pelningumą įtakojantys veiksniai ir pelningumo padidinimo galimybių nagrinėjimas. (2011 m. Gruodžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/pelninguma-itakojantys-veiksniai-ir-pelningumo-padidinimo-galimybiu-nagrinejimas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 28 d. 18:00
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo