Pelningumas ir pelningumo rodikliai


Pelningumo rodikliu grupe parodo. Pelningumo rodikliu klasifikavimas. Pelningumo rodikliai kursiniai. Pelningumo rodikliu skirstymas. Pelningumas kursinis darbas. Pelningumas darbas.

Įvadas. Pelningumo rodiklių reikšmė ir klasifikavimas teoriniu aspektu. Pelningumo esmė. Pardavimo pelningumo analizė. Turto pelningumo analizė. Kapitalo pelningumo analizė. Uab „roventa“ pelningumo rodiklių analizė. Darbo metodikos ir priemonių aprašymas. Uab „roventa“ charakteristika. Uab „roventa“ pardavimo pelningumas. Uab „roventa“ turto pelningumas. Uab „roventa“ kapitalo pelningumas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.

Norint objektyviai įvertinti įmonės veiklos efektyvumą įvairiais espektais, jos konkurencingumą ir tęstinumo galimybes, nepakanka analizuoti absoliutinius pelno rodiklius ir jais remiantis priimti tam tikrus sprendimus. Pelningumas tai, įmonės gebėjimas uždirbti pelną, gauti kuo daugiau pelno iš kiekvieno investuoto į įmonę lito. Daug išsamesnė informacija gaunama apskaičiavus pelningumo rodiklius ir juos lyginant su ankstesnių metų rodikliais. Pelningumo rodikliai padeda investuotojams orientuotis, ar verta investuoti į šią įmonę, ar geriau rinktis kitus investavimo būdus. Pelningumo rodiklių klasifikavimas į grupes padeda geriau suvokti jų apskaičiavimo metodiką, o informacijos vartotojams priimti teisingesnius sprendimus. Būtent pel¬ningumo rodiklių skirstymas į pardavimo, turto ir kapitalo grupes yra svarbiausias informacijos vartotojams: įvairūs informacijos vartotojai priklausomai nuo poreikių ir tikslų domisi ne visais, bet tik kai kuriais pelningumo rodikliais. Turto pelningumo rodikliais labiausiai suinteresuoti įmonių vadovai, kad galėtų racionaliau valdyti turtą, objektyviau įvertinti įmonės veiklą. O kapitalo pelningumas domina investuotojus, nes parodo jų investicijų pelningumą, pardavimo pelningumas – rinkos dalyvius, nes parodo pardavimo proceso pelningumų.

Darbo tikslas – Išanalizuoti UAB „Roventa“ pelningumo rodiklius.

Darbo uždaviniai:

•Išanalizuoti pelningumo rodiklių reikšmę ir klasifikavimą teoriniu aspektu;

•Pateikti UAB „Roventa“ charakteristiką;

•Išanalizuoti ir įvertinti pardavimo, turto bei kapitalo pelningumus UAB „Roventa“.

  • Microsoft Word 63 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai (4382 žodžiai)
  • Universitetas
  • Alma
  • Pelningumas ir pelningumo rodikliai
    10 - 1 balsai (-ų)
Pelningumas ir pelningumo rodikliai. (2013 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/pelningumas-ir-pelningumo-rodikliai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 23:26
×