Pelningumo didinimas


Pelningumo didinimo x įmonėje galimybių tyrimas. Pelno didinimo budai. Įmonės pajamų didinimo būdai. Pelningumo rodikliu didinimo galimybes. Pelningumo rodikliu pokytis apskaiciuojamas. Pelno didinimo galimybes. Pelno didinimo reiksme. Pelno didinimo modeliavimas. Pajamu didinimo budai. . įmonės finansinės analizės išvados bei pasiūlymai pelningumo rodiklių didinimui.

Pelningumo didinimasab „Panevėžio statybos trestas“. Summary. Įvadas. Įmonės apibūdinimas ir finansinės problemos nustatymas. Įmonės bendra charakteristika. Ab „panevėžio statybos trestas“ dukterinės įmonės. Ab „panevėžio statybos trestas“ akcininkai. Bendrovės akcininkų turimi balsai. Ab „panevėžio statybos trestas“ valdymo schema. Finansinės problemos nustatymas. Ab „panevėžio statybos trestas“ horizontali ir vertikali balanso analizė. Ilgalaikio ir trumpalaikio turto pokytis. Ilgalaikių ir trumpalaikių įsipareigojimų pokytis. Per vienerius metus mokėtinų sumų ir įsipareigojimų pokytis. Ab „panevėžio statybos trestas“ pelno (nuostolio) ataskaitos analizė. Pardavimo pajamų ir sąnaudų pokytis. Pajamų pasiskirstymo pokyčiai. Sąnaudų pasiskirstymo pokyčiai. „auksinių taisyklių“ taikymas. Esminės įmonės veiklos ir finansinės problemos. Grynojo pelno pokytis. Pardavimo pajamų ir savikainos pokytis. Pelningumo rodiklių apskaičiavimo ypatumai ir reikšmė ab „panevėžio statybos trestas“ finansinei būklei. Pelningumo rodiklių skaičiavimas. Ab „panevėžio statybos trestas“ pelningumo rodiklių analizė. Pelningumo rodiklių apskaičiavimas. Pelningumo rodiklių pokyčiai. Pasiūlymai, kaip pagerinti ab „panevėžio statybos trestas“ pelningumo rodiklius. Prognozuojamas veiklos scenarijus. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.

Įmonių vadovai, siekdami kuo geresnių finansinių rezultatų, didesnio pelningumo, turi rūpintis ne tik esama situacija, bet ir visada galvoti apie veiklos tęstinumą, t.y. kelti klausimą ar įmonė išliks stabili ir kitais metais, ar ji išlaikys gebėjimą konkuruoti ir plėsti savo veiklą, ar pernelyg geri ( jei jie tokie) šių metų finansiniai rezultatai neatsilieps įmonės rezultatams ateityje? Visos įmonės, siekdamos užtikrinti savo veiklos tęstinumą ir gerus rezultatus, ypač ekonominiu sunkmečio sąlygomis, turi ne tik numatyti bankroto tikimybę, bet ir nagrinėti įmonės plėtros galimybes. Pirmiausiai būtina teisingai įvertinti esamą įmonės veiklos būklę ir modeliuoti bei įvertinti tolimesnio pelningumo didinimo galimybes.

Kadangi mūsų analizuojama AB „Panevėžio statybos trestas“ susiduria su finansiniais sunkumais, dabartinio ekonominio sunkmečio sąlygomis, norint, kad pelningumas nemažėtų ar net toliau didėtų reikia ieškoti resursų, gal net galimybių restruktūrizuoti. Įmonės restruktūrizavimą ypač skatina rinkos pokyčiai, nuolat didėjanti konkurencija, valstybinių ekonominių sistemų integracijos ir globalizacijos procesai. Kuo nestabilesnė aplinka, tuo didesnę reikšmę turi įmonės veiklos prognozės, kurios padėtų išvengti neigiamų aplinkos pokyčių padarinių.

  • Microsoft Word 115 KB
  • 2012 m.
  • 38 puslapiai (7327 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lina
  • Pelningumo didinimas
    8 - 1 balsai (-ų)
Pelningumo didinimas. (2012 m. Lapkričio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/pelningumo-didinimas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 26 d. 00:47
×