Penkerių metų karjeros planas


Penkerių metų karjeros planas Tikslai Uždaviniai Būdai ir priemonės. Naudota literatūra , šaltiniai.


Atsakingumas – savo darbą pabaigiu iki galo ir darau tai kruopščiai bei atsakau už savo klaidas;

Tvarkingumas – mėgstu tvarką, visada aplinkui viską sutvarkau, nekenčiu betvarkės;

Savęs nuvertinimas – dažnai galvoju jog neesu pakankamai gera kažkokiose srityse;

Nekantrumas – nemėgstu kažko laukti, man reikia visko čia ir dabar;

Sudeliojusi vertybes prioritetine tvarka, pirmoje vietoje išsidėstė daugumos žmonių svarbiausia vertybė t.y. šeima. Paskyriau jai pirmąją vietą, nes artimųjų palaikymas yra svarbiausia dalis kiekvieno žmogaus gyvenime, kuri nuo mažens padeda išsirinkti sau tinkamą gyvenimo kelią. Antrąją vietą skyriau sveikatai, kuri taip pat yra nemažiau svarbi. Tinkamas organizmo funkcionavimas ir gera fizinė savijauta padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų ir užtikrina gera emocinę savijautą. Nemažiau svarbios bei susijusios tarpusavyje vertybės yra protas ir tobulėjimas. Jas apibūdinčiau kaip kasdienio naudojimo vertybes, kadangi protas reikalingas visose gyvenimo situacijose, o tobulėjimas yra neatsiejama žmogaus dalis, kuri verčia nenustygti vietoje ir kasdien siekti naujų žinių bei potyrių. Paskutinė, bet nemažiau svarbi vertybė yra laisvė. Ši vertybė kiekvienam žmogui gali reikšti kažką kito. Asmeniškai man laisvė reiškia nesuvaržomus veiksmus (pvz. Laisvė rinktis gyvenimo kelią, profesiją, keliauti galimybė laisvai reikšti savo idėjas, jausmus ir t.t.)

Deliojusi vertybes, kurios yra svarbios darbo aplinkoje pirmąją vietą paskyriau saugumui, nes mano manymu saugumo jausmas darbe yra viena svarbiausių veiksmų renkantis darbo vietoje.

  • Microsoft Word 36 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1199 žodžiai)
  • Kolegija
  • Joanna
  • Penkerių metų karjeros planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Penkerių metų karjeros planas. (2019 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/penkeriu-metu-karjeros-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 04 d. 10:33
×
112 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo