Pensijos fondai


Finansų referatas. Įvadas. Galimybių studija. Projekto apibūdinimas ir pagrindinė idėja. Esama situacija. Rinka ir marketingo kompleksas. Darbuotojai ir valdymas. Galimos alternatyvos. Finansai.


Kaip ir kiekvienoje naujai įkurtoje įmonėje paagrindinis tikslas – gauti pelną. Mano individualioji įmonė norėdama pasiekti pelną, pirmiausia sieks įeiti į rinką surasdama savo potencialius klientus, kuriuos pritrauks savo aukštos kokybės paslaugomis. Jei tai pavyks, įmonė tuo metu gaus ir atitinkamą pelną.

Norint įkurti naują potencialią kirpyklą, reikia investuoti nemažai pinigų. Visas kapitalas, t.y. 50 000 Lt bus suformuotas iš asmeninių lėšų, todėl veiklos pradžioje nereikės skolintis iš banko.

Individuali „Edgaro Kazlausko įmonė“ bus įregistruota Vilniaus savivaldybėje 2014m., lapkričio 9d.

Per žmogaus veiklos istoriją išsirutuliojo gausybė mokslų, vienaip ar kitaip nagrinėjančių įvairias sritis. Visų jų atsiradimo priežastis buvo ir yra žmogaus siekis patenkinti savo poreikius. Dar priešistoriniais laikais žmogus išmoko skirti sėkmingus veiksmus nuo nesėkmingų. Visados žmonės siekė tobulinti savo veiklą, kad sumažintų nuostolius ir greičiau pasiektų savo tikslus. Tai įgimta žmogaus savybė.

Pagrindinis įmonės tikslas – kiek galima daugiau pritraukti klientų, pateikus produkto naudingumą sveikatai ir patenkinti jų poreikį būti sveikam, energingam ir gerai jaustis. Taip pat tinkamai atsakyti į rinkos paklausą ir taip gauti pelną.

Arbūzų sultys yra nepaprastai skanu ir sveika. Daugelis žmonių, įskaitant mane, mėgsta vaisių sultis nes jos yra saldžios, skanios, kvapnios ir aromatingos. Arbūzų sultys ir apskritai vaisiai yra priskiriami prie produktų, kurie valo organizmą, jų naturalus rūkštingumas padeda organizmui pačiam išsivalyti nuo nepageidaujamų bakterijų.

Nenoriu apsiriboti vien tik sulčių gamyba. Ateityje, kai produktas įsitvirtins rinkoje, norisi pateikti paminėtus produkto variantus, plėsti asortimentą.

Prekių pasiūla turi būti aktyvi, operatyvi, gerai įforminta, patraukli, palankiai nuteikianti naudotis įmonės paslaugomis .

Aš manyčiau pradžioje reikėtų pateikti savo prekę sporto komplekse, grožio salonuose esančiuose kavinėse, baruose. Šioje aplinkoje lankantys žmonės jau rūpinasi savo sveikata, suprantą vitaminų naudą organizmui ir gerai savijautai. Reikėtų padaryti akcijas, kuriose žmonės galėtų tiesiog atėję pasėdėti kavinukėse vaišinami už minimalią sumą arbūzų sultimis.

Taip pat labai svarbi yra reklama, kiek teko pastebėti iš asmeninės praktikos tiesioginė reklama ir daug smulkios įmonės nebus veiksminga, todėl siūlyčiau užmegzti kontaktus su sveikatos, moterims skirtais žurnalais ir užsakyti straipsnius bei interviu su asmenim, kurie jau yra išbandę šį produktą.

Kitas svarbus produkto pristatymas būtų įsiveržimas į prekybos centrus, kur dabar labai populiaru ką tik išspaustos sultys, reikia tik pasiūlyti teikti savo produktus, taip bus išlošiamas vartotojų kiekis, kurie vėliau susidomės ir norės pirkti pastoviai jau buteliukuose pateikiamų sulčių.

Taip pat siūlyčiau pateikti arbūzų sultis viešbučiuose, įtraukti į kompleksinių pietų meniu.

Manau, kad šias sultis reikėtų platinti savininkui asmeniškai susitinkant su kiekvienu mažmeninės prekybos pardavimo skyriaus atstovu, stengtis šį produktą pristatyti kuo kokybiškiau, kad, kaip jau minėjau, tai būtų vartotojų psichologijai suprantama kaip kokybiškas, teikiantis daug energijos ir naudos organizmui, atitinkantis kainą produktas.

sulčių pasirinkimui 56,41% apklaustųjų turi įtakos firmos ženklas, likusiam 43,59% neturi įtakos;

iš apklausoje išvardintų sulčių pasirinkimo faktorių sulčių kokybė turi didžiausią paklausą, paskui seka kaina, prekės pavadinimas, reklama, firmos ženklas arba nėra pasirinkimą įtakojančių faktorių;

apklaustieji sultis vartoja pakankamai dažnai: kasdien 23,08%, kelis kartus per savaitę 51,28%, kelis kartus per mėnesį 17,95%, per metus 5,13%, sulčių negeria 2,56%;

  • Finansai Referatai
  • 2014 m.
  • Darka
  • 22 puslapiai (4316 žodžių)
  • Universitetas
  • Finansų referatai
  • Microsoft Word 92 KB
  • Pensijos fondai
    10 - 2 balsai (-ų)
Pensijos fondai. (2014 m. Lapkričio 29 d.). http://www.mokslobaze.lt/pensijos-fondai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 08:22