Pensijų fondai Lietuvoje ir jų pelningumo palyginimas


Pensijų fondų palyginimas. Pensiju fondu pelningumas.

Finansų referatas. Įvadas. Pensijų fondo sąvoka. Pensijų kaupimo sutartis. Pensijų fondai lietuvoje. Pensijų pakopos. Pensijų kaupimo investavimo būdai. Pensijų fondo pasirinkimas. Pensijų fondų lietuvoje pelningumo palyginimas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Apibendrinant galime padaryti išvadą, kad Lietuvoje veikianti pensijų kaupimo sistema ir šiuo metu įgyvendinama reforma veikia būtent tam, kad stiprintų šalies finansų rinką, todėl pensijų fondams itin svarbu gerai pasirinkti atitinkamą investavimo strategiją.

Tuo tarpu patys šalies piliečiai, kurie šiuo metu dar nėra priėmę sprendimo, turėtų labai atsakingai pasirinkti būdą, kaip norės toliau kaupti savo lėšas senatvei. Visada verta rimtai įvertinti savo pasirengimą pensijai ne tik kaip naujam gyvenimo etapui, bet ir tikėtinam pajamų lygio sumažėjimui, todėl itin svarbu atasakingai pasirinkti tokį kaupimo būdą, kuris ateityje geriausiai pateisins asmeninius lūkesčius. Ir prieš priimant galutinį sprendimą ypatingai svarbu visuomet įvertinti prisiimamą riziką, išsikelti kaupimo tikslą bei išsamiai išnagrinėti visus galimus variantus, tarp jų ir Lietuvoje veikiančių pensijų kaupimo fondų siūlomas strategijas.

Nors ir pripažinta, kad naujoji pensijų kaupimo reforma dar nėra iki galo sureguliuota, verta pastebėti, kad ji tikrai sudaro geresnes galimybes kaupti senatvei tiems, kurie rūpinasi savo pensija. Milijonas dirbančiųjų jau pasirinko arba šiuo metu vis dar sprendžia, kokį priimti sprendimą dėl ateities ir tai bus didelis iššūkis visai sistemai – tiek patiems kaupiantiesiems, tiek rinkai, tiek valstybei.

  • Finansai Referatai
  • 2013 m.
  • Agnė
  • 21 puslapis (4496 žodžiai)
  • Mokykla
  • Finansų referatai
  • Microsoft Word 55 KB
  • Pensijų fondai Lietuvoje ir jų pelningumo palyginimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Pensijų fondai Lietuvoje ir jų pelningumo palyginimas. (2013 m. Lapkričio 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/pensiju-fondai-lietuvoje-ir-ju-pelningumo-palyginimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 10:09