People used to think that the family played an important role in society


People used to think that the family played an important role in society.

Žmonės used to manau, kad šeima vaidino svarbų vaidmenį visuomenėje, tačiau laikai pasikeitė ir dabar šeima yra daug mažiau svarbu.

Kurį laiką atgal šeima buvo svarbiausia žmogaus gyvenime. Moterys padarė namų ruošos. Jie išvalyti, išplauti, išvirti ir išvedė vaikus. Nors vyrai uždirbtus pinigus už savo šeimą.

Bet dabar viskas pasikeitė. Jaunų žmonių nori tęsti savo karjerą pradedant šeimą. Jie mano, kad tai yra būtina atidėti savo šeimyninį gyvenimą su laiku jie bus padaryti karjerą, nusipirkti butą ar namą ir sutaupyti pakankamai pinigų, kad būtų finansiškai nepriklausomi.

Be to, net jei jie kurti šeimą ir nusprendžia turėti vaikų, baby- pavaduotojo ateiti pakeisti žmonas ir motinas. Yra šeimų, kur vaikai nemato savo tėvų ilgą laiką, nes jie yra užsiėmę savo karjerą daug.

Manau, kad tai yra blogai, kad šiandien šeimos nevaidina svarbiausio vaidmens mūsų visuomenėje. Mano nuomone, mes turime galvoti geriau apie mūsų gyvenimo tikslus. Ir aš tikiuosi, kad galų gale, žmonės gali suprasti, kad šeima yra tikrai svarbesnis nei karjeros ir pinigų.

Žmonės used to manau, kad šeima vaidino svarbų vaidmenį visuomenėje, tačiau laikai pasikeitė ir dabar šeima yra kur kas mažiau svarbi

Visais metu laikotarpiais, šeimų tarpusavio vaidina svarbų vaidmenį. Ir šiandien, šeimų problema yra skubus, nes žmonės tuokiasi vis rečiau nei anksčiau; skyrybų skaičius buvo padidintas. Ji suteikia galimybę pasikalbėti apie Crysis šeimos ir šiuolaikinėje visuomenėje. Yra plačiai paplitusi suvokimą, kad šiuo metu.

  • Anglų kalba Rašinys
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2015 m.
  • Anglų
  • 4 puslapiai (1351 žodžiai)
  • Darius2012
  • People used to think that the family played an important role in society
    10 - 7 balsai (-ų)
People used to think that the family played an important role in society. (2015 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/people-used-to-think-that-the-family-played-an-important-role-in-society.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 21:55
×