Perkraustymų pervežimų paslaugų analizė


Darbo anotacija. Įvadas. Krovinių pervežimas teoriniu aspektu. Krovinių vežimas kelių transportu. Perkraustymo paslaugos. Krovinių ekspedijavimas. Įmonės veiklos charakterizavimas. Įmonės pristatymas. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Įmonės personalas. Įmonės transporto parkas. Uab „Rasrama“ atsiskaitymų būdųanalizė ir gerinimas. Tyrimo metodologija. Įmonės Uab „Rasrama“ atsiskaitymų analizė. Įmonės Uab „Rasrama“ atsiskaitymų gerinimas. Išvados ir rekomendacijos. Naudotos literatūros ir šaltinių sarašas.

Pirmoje kursinio darbo dalyje bus apžvelkta krovinių pervežimas krovinių aspektu t.y. kas yra krovinių vežimas kelių transportu, taip pat bus išsiaiškinta kas yra perkraustymo paslaugos bei krovinių ekspedijavimas.

Antroje kursinio dalyje bus išsiaiškinta apie įmonę UAB „Rasrama“. Įmonė yra įregistruota 2007 12 04 registrų centre, įmonė yra įsikūrusi Gerosios vilties g. 5, Vilniuje. Taip pat atkreiptas dėmesį į turima transporto priemonių parka, darbuotojų skaičių, organizacinę valdymo struktūrą.

Trečioje kursinio dalyje yra atliktas tyrimas. Kurio metu išsiaiškinta su kokiomis problemomis yra susidūrusi įmonė ir pateikti pasiūlymai problemoms spręsti.

Darbo objektas. Kursiniame darbe atliekama įmonės UAB „Rasrama“ perkraustymų / pervežimų analizė. Siekiama išsiaiškinti kaip pagerinti įmonės veiklą

„Verslo įmonės, užsiimančios krovinių gabenimu kelių transportu, turi įvairų juridinį statusą, tai individualios įmonės, uždaros akcinės bendrovės, akcinės bendrovės, bendros su užsienio kapitalu įmonės ir pan. Tačiau norėdamos gabenti krovinius vidaus ir tarptautiniais maršrutais jos privalo turėti verslo licenzija. Tokias licenzijas gabenti krovinius kelių transportu Lietuvoje išduoda prie LR Susisiekimo ministerijos esanti Valstybinė kelių inspekcija. Licenzijos kortelė yra išduodama kiekvienai transporto priemonei.

Krovinių gabenimą, tarptautiniais maršrutai reglamentuoja tarptautinės konvencijos, kurių dalyvė nuo1993 metų yra Lietuva.

krovinių gabenimo sutarties tarp vežėjo ir siuntėjo vygdymo klausimai;

nurodytos aplinkybės, jei krovinio gabenime dalyvauja keli vežėjai.

Pagrindinis dokumentas lydintis krovinį gabenamą kelių transportu yra važtaraštis. Važtaraštis yra krovinio vežimo sutartį patvirtinantis dokumentas. Važtarštyje siuntėjas nurodo:

UAB „Rasrama“ įmonę įsteigė, dabartinė įmonės direktorė –Rasa Jašinaitė – Mekšėnienė ir dabartinis komercijos direktorius - Ramūnas Mėkšėnas. Įmonė registruota 2007-12-04. UAB „Rasrama“ yra įsikūrusi Vilniuje, Gerosios vilties g., 5-201, tačiau paslaugas teikia ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje, taip pat ir tarptautiniu mastu.[6]

Pagrindinė įmonės veikla – tarptautiniai ir vietiniai krovinių pervežimai, perkraustymai kelių transportu.

•vykdo vietinius perkraustymus bei krovinių pervežimus.;

•vykdo tarptautinius perkraustymus bei krovinių pervežimus.

•perveža įvairius krovinius (baldus, pianinus, buitinę techniką, statybines medžiagas ir kt.).

UAB „Rasrama“ transporto priemonių parkas nėra didelis, todėl kad įmonė gyvuoja tik 8 metus, tačiau įmonė dirba pelningai todėl transporto priemonių parkas yra plečiamas. Vilniuje įmonė turi sunkvežimį su liftu, mikroautobusą su liftu ir 4 paprastus mikroautobusus Mersedes Benz sprinter.[6]

Visos transporto priemonės yra techniškai tvarkingos, šiuo metu yra svarstoma nupirkti dar 2 naujus mikroautobusus.

Terminas „metodologija“ yra daugiareikšmis ir skirtingų autorių skirtingai suprantamas, kad tuo įsitikintumėme, užtenka pažvelgti į enciklopedijas, pateikiančias šiossąvokos apibrėžimą. Metodologija (iš gr. „methodos“ – tyrinėjimas ir „logos“ – sąvoka,mokslas) – teorinis mokslinių metodų mokslas.

Tyrimo tikslas: išsiaiškinti ar įmonėje UAB „Rasrama“ esami atsikaitymo būdai yra patogūs tiek įmonei, tiek klientams.

•išsiaiškinti darbuotojų nuomonę ar reikia keisti atsiskaitymo būdus;

•išsiaiškinti kokią įtaka įmonės darbuotojams turėtų pasikeitę atsiskaitymo būdai.

Tyrimo imtis: 10 įmonės darbuotojų.

Lietuvos Respublikos Civilinis kodeksas 6.929 straipsnis. Atsiskaitymas grynaisiais ir negrynaisiais pinigais

Šiais laikais įmonės kiekvieną dieną susiduria su atsiskaitymais, kokius atsikaitymo būdus ir formas naudoja įmonės tai yra kiekvienos įmonės pasirinkimas. Įmonės gali rinktis atsikaitymus grynais pinigais arba atsikaitymus negrynais pinigais. Tačiau kiekvienas mokėjimo būdas turi tam tikrų privalumų ir tam tikrų minusų.

  • Logistika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 1190 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (3204 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Perkraustymų pervežimų paslaugų analizė
    10 - 5 balsai (-ų)
Perkraustymų pervežimų paslaugų analizė. (2016 m. Sausio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/perkraustymu-pervezimu-paslaugu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 13:07
×