Persis Džeksonas ir Olimpo Dievai: Titano prakeiksmas


Persis jacksonas titano prakeiksmas online. Persis jacksonas titano prakeiksmas. Persis jacksonas 3 filmas online. Gal galima parsisiusti persio jacksono 4 knyga. Persis jacksonas titano prakeiksmas 3 online. Persis jacksonas titano prakeiksmas online. Persis jacksonas 1 filmas. Titano prakeiksmas filmas. Persis dzeksonas ir titano prakeiksmas. Persis jacksonas 3 online.

Rick Riordan. Persis Džeksonas ir Olimpo Dievai Titano prakeiksmas. Rašytojas. Veikėjai. Persis Džeksonas. Persis-pusdievis, nes jo tėvas Poseidonas. Anabeta. Ji taip pat yra pusdievė – Atėnės (strategijos ir karo deivės) duktė. Grouveris. Grouveris yra satyras- pusiau ožys pusiau žmogus. Talija. Jos tėvas – Dzeusas, o motina paprasta mirtingoji. Lukas. Lukas- blogasis pusdievis kuris nori nuvertsi visus Dievus ir viskam vadovauti. Aprašymas. Pusdievių paieška darosi vis sudėtingesnė. Tema. Persis ir jo draugai gelbsti Anabetą ir Artenidę. Pagrindinė mintis. Tikras draugas graugui nelaimėje padės. Problema. Kodėl atsiranda blogų žmonių, kurie nori pakenkti kitiems? AČIŪ UŽ DĖMESĮ !!!!!!!!
  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 1872 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (296 žodžiai)
  • Marta
  • Persis Džeksonas ir Olimpo Dievai: Titano prakeiksmas
    10 - 4 balsai (-ų)
Persis Džeksonas ir Olimpo Dievai: Titano prakeiksmas. (2014 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/persis-dzeksonas-ir-olimpo-dievai-titano-prakeiksmas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 03:18
×