Perskaitytos knygos aprašas V. Šekspyras Romeo ir Džuljeta


Perskaitytos knygos aprašas V. Šekspyras ,, Romeo ir Džuljeta ‘‘. Šekspyras savo tragedijoje. Pagrindinė mintis. Šekspyro tragiškas pasakojimas yra apie didelę meilę. Probleminiai klausimai. Džuljeta įsimyli šeimos priešo sūnų, įdomu ar jos tėvai neprieštaraus. Pasirinktų veikėjų apibūdinimas. Romeo – Montekių sūnus, Džuljetos mylimasis. Svarbiausių įvykių žemėlapis. ? Miršta Romeo draugas Merkucijus. Labiausiai patikusi ištrauka. Tas juokiasi iš svetimo žaizdos, Kas sužeistas nebuvo niekados. Labiausiai patikusios mintys. ? Džuljeta išgeria paslaptingo gėrimo, ir dvi dienas ji bus lyg negyva. Kuo patiko knyga ir kodėl? Man labai patiko. Ką reikšmingo radau šioje knygoje, kur ir kaip veikėjų patirtį galėčiau pritaikyti. Šioje knygoje radau daug ką reikšmingo, ypač buvo pabrėžiama dviejų šeimų nesantaika pasibaigusi mirtimi. Nuotraukos.

V. Šekspyras savo tragedijoje - ,,Romeo ir Džuljeta’’ pabrėžia didelę meilę ir dviejų šeimų beprasmišką nesantaiką kuri sukelia mirti. Romeo labai greitai keičią savo meilės objektą, skuba tuoktis, ir beprasmiškai žūva!... Džuljetai meilė tai didelis švelnumas, bet su tuo pačiu liūdesys ir didelis ilgesys... Montekiai, Kapulečiai jie nebuvo įprasti Romeo ir Džuljetos tėvai, jie buvo pykti ir nekantrūs, jie sutrukdė įsižiebusią meilę!... ,, Deja, likimas liūdnas negirdėtai jaunam Romeo teko ir Džuljetai “.

V.Šekspyro tragiškas pasakojimas yra apie didelę meilę, ir dviejų šeimų beprasmišką nesantaika kuri sukelia mirtį, Romeo ir Džuljetos mirtis tėvus priverčia susitaikyti ir pastatyti auksines statulas jų atminimui.

Romeo – Montekių sūnus, Džuljetos mylimasis. Džuljeta – Kapulečių duktė, Romeo mylimoji. Paris – jaunas didikas, kunigaikščio gentainis.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 631 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (354 žodžiai)
  • Armanda
  • Perskaitytos knygos aprašas V. Šekspyras Romeo ir Džuljeta
    10 - 8 balsai (-ų)
Perskaitytos knygos aprašas V. Šekspyras Romeo ir Džuljeta. (2015 m. Vasario 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/perskaitytos-knygos-aprasas-v-sekspyras-romeo-ir-dzuljeta.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 03:41
×