Personalo atranka ir samda referatas


Privatus sektorius. Viešasis sektorius. Taikyti įvairius atrankos metodus tinkamiems kandidatams pasirinkti. Nusiųsti vieną ar daugiau tinkamų kandidatų pas vadovą , kuris yra tiesiogiai atsakingas už darbą. Vidaus kandidatai. Išorės kandidatai. Personalo paieškos strategijos pasirinkimas ir paieškos būdai. Kandidatų atrankos procedūros. Reikalavimai priimant į darbą. Atrankos būdai. Personalo samdos būdai ieškome geriausių. Žvaigždes mes auginamės patys. Geidžiamiausias darbdavys. Įgūdžiai svarbiausia. Vertybės požiūris svarbiausia. Visi jie vienodi.


Jei kandidatų užpildyti visų numatomų laisvų vietų pačioje organizacijoje nepakanka, darbdaviai turi sutelkti visą dėmesį į išorės kandidatus. Jų poreikiai, tai bendri ekonominiai sąlygų prognozės, vietinės rinkos, bei darbo jėgos prognozės.

Visų pirmiausia tai yra atsižvelgiama į reikalavimus, keliamus būsimam darbuotojui, pasirenkama paieškos strategija. Viskas priklauso nuo keliamų reikalavimų kandidatui ir darbdavio finansinių galimybių, yra pasirenkamas efektyviausias būdas pranešti kandidatams apie vykstantį konkursą.

Skelbimai internete (praktiškiausias ir patogiausias ieškojimo būdas). Skelbimas apie ieškoma pagal savo įmonės interneto puslapį taip pat galima patalpinti darbo skelbimą paieškos portaluose (CV.lt. Ir kituose. ). Taip pat pildant cv internetu greičiau atkreipiamas dėmesis.

Atsiliepimai apie buvusius darbuotojus iš buvusių darboviečių. Našumą.

Privalumai- Įmonė gali pati išauginti tokius darbuotojus, o darbuotojai matydami įmonės realias perspektyvas, yra motyvuojami pasirodyti , kur kas geriau.

Privalumai- įmonei į nauda , kai gauna tokį žmogų, kuris gali iš karto dirbti visu pajėgumu.

Sužinojome, kokie yra keliami reikalavimai, norint įsidarbinti norimoje įmonėje, bei kokius aukščiausius reikalavimus turime turėti. Turime motyvuoti save darbuose ir siekti aukštų tikslų norint pasikelti pareigose.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 17 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (1035 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Personalo atranka ir samda referatas
    10 - 4 balsai (-ų)
Personalo atranka ir samda referatas. (2016 m. Vasario 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-atranka-ir-samda-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 03:09
×