Personalo darbo organizavimas


Santrauka. Įvadas. Personalo darbo organizavimas teoriniu aspektu. Įmonės /įstaigos personalo darbo organizavimo samprata. Įmonės/įstaigos personalo darbo organizavimo turinys. Darbo vietų analizė. Personalo poreikio planavimas. Personalo paieška ir atranka. Personalo priėmimas, perkėlimas ir atleidimas. Personalo adaptacija. Personalo mokymas ir ugdymas. Karjeros planavimas ir valdymas. Personalo veiklos vertinimas. Darbų sauga ir darbuotojų sveikatos apsauga. Įmonės /įstaigos vadovo funkcijų ir vadovo darbo organizavimo įtaka darbuotojų veiklos kokybei. Vadovavimo funkcijos. Motyvavimas. Vadovavimo stiliai. Parduotuvės „navy“ personalo darbo organizavimo. Analizė. Įmonės veiklos charakteristika. Personalo struktūra. Lentelė. Darbuotojų skaičius. Organizacinė personalo valdymo struktūros schema. Padaliniai ir darbuotojų pasiskirstymas pagal profesinę specializaciją. Lentelė. Įmonėje atliekami darbai ir funkcijos. Lentelė. Darbuotojų pasiskirstymas pagal profesinę specializaciją. Pareigybių aprašymas ir reikalavimų profilio formavimas. Lentelė. Direktoriaus pareigybės aprašymas. Lentelė. Administratoriaus pareigybės aprašymas. Lentelė. Pardavėjo pareigybės aprašymas. Lentelė. Direktoriaus reikalavimų profilis. Lentelė. Administratoriaus reikalavimų profilis. Lentelė. Pardavėjo reikalavimų profilis. Pareigybių paieškos šaltiniai. Dokumentai, reikalingi įdarbinimui. Atrankos vykdymas. Adaptacijos procesas. Personalo mokymo organizavimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Temos aktualumas. Bet kokioje įmonėje pagrindinį vaidmenį atlieka personalas, tad visas efektyvumas priklauso nuo žmonių pasiruošimo, kompetencijos, gebėjimų bei įgūdžių. Darbuotojas dabar labai svarbiu siekiant įmonės sėkmės ir kuriant jos konkurencinį pranašumą, todėl visi, besirenkantys darbuotoją, atkreipia didelį dėmesį į jų žinias, išsilavinimą ir patirtį. Personalo uždaviniai ne tik padėti vadovui, bet ir mokėti pačiam vadovauti bei valdyti darbuotojus.

Personalo valdymas – tai kiekvienos organizacijos funkcija, susijusi su jos apsirūpinimu žmogaus darbo ištekliais. Į ją įeina:

1.darbo jėgos išteklių planavimas ir kandidatų verbavimas;

2.darbuotojų suradimas ir samdymas;

3.naujų darbuotojų orientavimas ir mokymas;

4.darbo užmokesčio valdymas;

5.išmokos ir naudos;

6.darbo įvertinimas;

7.komunikavimą;

8.darbuotojų tobulinimas ir įsipareigojimų ugdymas.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 101 KB
  • 2014 m.
  • 44 puslapiai (7788 žodžiai)
  • Kolegija
  • Airina
  • Personalo darbo organizavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Personalo darbo organizavimas. (2014 m. Kovo 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-darbo-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 16:13
×