Personalo dokumentų klasifikavimas ir jų įforminimas referatas


Įvadas. Personalo dokumentai. Įsidarbinimo dokumentacija. Įdarbinimo dokumentai. Darbuotojo perkėlimo i kitas pareigas dokumentacija. Darbuotojo atleidimo iš darbo dokumentacija. Darbo sutartys. Išvados. Literatūros sarašas.


Personalo dokumentų tvarkymu susijusius veiksmus ir atitinkamų dokumentų paruošimą bei tvarkymą dažniausiai yra atsakingi administracinį darbą dirbantys darbuotojai, personalo skyrius, kartais buhalteriai. Jie tvarkydami su darbo santykiais susijusius dokumentus, turi vadovautis Lietuvos Respublikos darbo kodeksu ir kolektyvine sutartimi (jei ji įmonėje sudaryta). Įsidarbinimo dokumentus darbdaviui pristato priimamas asmuo. Įdarbinimo dokumentus rengia darbuotojai, kuriems nustatyta tvarka suteikiami įgaliojimai tai daryti.

Darbo tikslas: susipažinti kaip klasifikuojami ir įforminami personalo dokumentai.

Išsiaiškinti kaip įforminami personalo dokumentai.

8. Rekomendacija, charakteristika (mums tai neįprastas dokumentas,tačiau praktiškai į atsakingas pareigas skiriama tik su atitinkama rekomendacija. Tai gali būti darbdavio, absolventams- dėstytojo rekomendacija).

Įsidarbinimui pateikti dokumentai skirstomi į tris grupes:

darbuotojų, kurie formaliai tinka siūlomai darbo vietai;

darbuotojų, kuriuos objektyviai vertinti trūksta informacijos: jų prašoma pateikti papildomus dokumentus;

darbuotojų, kurių formalios charakteristikos netinka siūlomai darbo vietai.

Darbo sutarties nutraukimas be įspėjimo-kai skiriama drausminė nuobauda:

Jie yra skirstomi į įsidarbinimo, įdarbinimo, darbuotojo perkėlimo į kitas pareigas, darbuotojo atleidimo iš darbo. Ir visi yra vienodai svarbūs.

  • Microsoft Word 82 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1041 žodžiai)
  • Kolegija
  • Evelina
  • Personalo dokumentų klasifikavimas ir jų įforminimas referatas
    10 - 6 balsai (-ų)
Personalo dokumentų klasifikavimas ir jų įforminimas referatas. (2016 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-dokumentu-klasifikavimas-ir-ju-iforminimas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Spalio 23 d. 07:56
×