Personalo dokumentų klasifikavimas ir jų įforminimas skaidrės


Personalo dokumentų klasifikavimas ir jų įforminimas Vadyba. Klaipėda. Įvadas. Personalo dokumentų tvarkymu. Personalo dokumentai skirstomi į. Įsidarbinimo dokumentai. Įdarbinimo dokumentai. Darbuotojo perkėlimo į kitas pareigas dokumentai. Įsidarbinimas. Skiriami keli priėmimo į darbą etapai Verbavimosi dokumentų pateikimas. Pateikti dokumentai skirstomi į tris grupes. Įdarbinimo dokumentai 1. Darbo sutartis. 2. Pranešimas socialinio draudimo fondo valdybos teritoriniam skyriui. Asmens kortelė. 8. Prašymas išduoti mokėjimo kortelę arba pervesti darbo užmokestį į nurodytą kortelę. Darbuotojo perkėlimo į kitas pareigas dokumentacija. Darbuotojo perkėlimo į kitas pareigas dokumentų. Darbuotojo atleidimo iš darbo dokumentacija. Darbo sutarties nutraukimas Šalių. Darbuotojo pareiškimu Darbuotojo pareiškimas Darbuotojo. Darbo sutarties nutraukimas.   Atleidžiant darbuotoją iš. Darbo sutartys. Darbo sutartis yra darbuotojo ir darbdavio susitarimas. Darbo sutarčių rūšys Neterminuota Terminuota Trumpalaikė Sezoninė Dėl antraeilių pareigų. Išvados. Personalo dokumentai yra vieni svarbiausių.


Darbuotojo perkėlimo į kitas pareigas dokumentų, rengimo eiga: Darbuotojo prašymas dėl perkėlimo į kitas pareigas. Atsakingo asmens, vadovo įsakymas dėl perkėlimo į kitas pareigas. Asmens bylos papildymas(nurodomi padaryti pakeitimai). Darbo asmens knygelės įrašų pataisymas(jei keitėsi algos dydis).

Darbo sutarties nutraukimas: Šalių susitarimu: Siūlymas nutraukti darbo sutartį Sutikimas nutraukti darbo sutartį Susitarimas nutraukti darbo sutartį Darbo sutarties nutraukimas.

Darbuotojo pareiškimu: Darbuotojo pareiškimas Darbuotojo prašymo gavimas Darbo sutarties nutraukimas Dėl nepatenkinamų išbandymo laikotarpio rezultatų: Darbdavio įspėjimo įteikimas darbuotoju Darbo sutarties nutraukimas.

  • MS PowerPoint 113 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (559 žodžiai)
  • Kolegija
  • Evelina
  • Personalo dokumentų klasifikavimas ir jų įforminimas skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Personalo dokumentų klasifikavimas ir jų įforminimas skaidrės . (2017 m. Vasario 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-dokumentu-klasifikavimas-ir-ju-iforminimas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 13 d. 20:31
×