Personalo integracija


Atrankos pokalbis jo organizavimas. Klanas mokslobaze. Darbuotojų integracija. Personalo adaptavimas ir integravimas. Darbuotoju integracija - tai. Darbo paieskos procesa itakojantys veiksniai 2012. Darbuotoju integracij. Nauju darbuotoju integravimas bakalauro darbas. Personalo paieskos procesa itakojantys veiksniai. Personalo paieškos procesas yra svarbus veiksnys organizacijoje.

Vadybos konspektas. Personalo parinkimo sistema analizuojamuoje įmonėje. Personalo paieškos tikslai ir būdai. Paieškos procesą įtakojantys veiksniai. Personalo paieškos organizavimas. Personalo atrankos procedūra analizuojamuoje įmonėje. Personalo atrankos proceso etapai. Pagrindiniai atrankos metodai. Atrankos pokalbis, jo organizavimas.


Šiame skyrelyje apžvelgsime pagrindinius personalo paieškos tikslus ir būdus. Personalo paieška- tai procesas, kurio metu surandami ir priviliojami į laisvas darbo vietas tinkami kandidatai. Šis procesas yra svarbus ir jo reikšmė dideja, nes juo daugiau kandidatų organizacija turi, tuo tinkamesnį kandidatą gali išsirinkti. Mūsų pasirinkta įmonė „X“ labai vertina naujus darbuotojus, todėl paieškai skiria daug dėmesio. Pagrindinis „X“ paieškos tikslas- užpildyti atsiradusį naujų kompetencijų poreikį. Dažniausiai tai įtakoja įmonės augimas ir reikalingas pastiprinimas esamiems darbuotojams. Kompanija ieško žmonių pasitelkusi šiuos paieškos būdus: 1. pasirenkami žmonės iš esamo reklamos atlikėjų rato (jei jie atitinka keliamus reikalavimus), tai ekonomiškai pigus, bei patikimas būdas susirasti gerą darbuotoją, kuris jau susipažinęs su reklamos verslo ypatybėmis. 2. Darbuotojų paieška per rekomendacijas, rekomenduotas žmogus lenviau adaptuojasi, tačiaušis būdas pavojingas tuo, kad organizacijoje gali per daug įsigalėti artimūjų arba šeimos klanas (A. Stankevičienė, L. Lobanova). 3. Kartais paliekami praktikantai, tęsti pradėtų darbų, tai puikus būdas, turėti gerą darbuotoją iškart, nes praktikantas yra adaptavęsis ir susipažines su įmonės kultūra. Kas liečia reklamos atlikėjus – naudojami išoriniai paieškos būdus dažniausiai (skelbimai internete ir socialiniuose tinklalapiuose) šis būdas keblokas, nes tarp didelio kiekio kandidatų sunku atsirinkti kompetetingiausią.

  • Vadyba Konspektai
  • 2012 m.
  • Agniutte
  • 3 puslapiai (730 žodžių)
  • Vadybos konspektai
  • Microsoft Word 15 KB
  • Personalo integracija
    10 - 1 balsai (-ų)
Personalo integracija. (2012 m. Spalio 02 d.). http://www.mokslobaze.lt/personalo-integracija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 23:40