Personalo mokymo ir karjeros planavimo analizė


Viešųjų ir valstybinių įstaigų specializacijos profesinės veiklos sričių,. Profesinių kompetencijų ir studijų programos tikslų įgyvendinimas baigiamajame darbe. Santrauka. Įvadas. Nevarėnų vid. Mokyklos ir informacijos šaltinių apžvalga. Personalo mokymo ir karjeros planavimo literatūrinė analizė. Personalo poreikio planavimo ir valdymo analizė. Personalo atrankos organizavimo proceso svarba. Personalo įdarbinimo ir adaptavimo analizė. Adaptavimo reikšmė personalo ugdyme. Personalo vertinimo sistemos analizė. Personalo mokymo ir karjeros planavimo sistemos analizė. Personalo mokymo reikšmė. Karjeros planavimo galimybių analizė. Nevarėnų vidurinėje mokykloje personalo mokymo ir karjeros planavimo sistemos analizė. Personalo poreikio planavimo ir valdymo principai taikomi Nevarėnų vid. Mokykloje. Personalo įdarbinimo ir adaptavimo proceso analizė. Personalo įdarbinimo proceso organizavimas. Adaptavimo sistemos taikymas mokykloje. Nevarėnų vidurinės mokyklos personalo vertinimo ir kvalifikacijos tobulinimo sistemų taikymas bei jų svarba tolimesnei mokyklos veiklai. Personalo ugdymo ir karjeros planavimo galimybių analizė. Personalo mokymo galimybės. Karjeros planavimo galimybių įvertinimas. Išvados ir pasiūlymai. Žodynas. Literatūros sąrašas.

Personalo mokymas ir karjeros planavimas turėtų būti pagrindinis uždavinys įstaigos vadovų planuose, nes kvalifikuoti darbuotojai ir dar vis siekiantys mokslo aukštumų dirba efektyviai, puikiai supranta savo veiklos sritį ir geba kokybiškai atlikti darbo užduotis. Nevarėnų vidurinėje mokykloje šiais metais vyksta permainos, t.y. prie šios mokyklos prijungiamos dar dvi mokyklos. Dėl šios priežasties Nevarėnų vidurinei mokyklai reikia turėti kuo daugiau kvalifikuotų pedagogų, todėl personalo mokymas ir kvalifikacijos kėlimas yra labai aktualus uždavinys mokyklos personalui bei mokyklos vadovams.

Nevarėnų vidurinėje mokykloje atliktas personalo mokymo ir kvalifikacijos planavimo sistemos analizė. Darbo metu buvo analizuojama įvairi literatūra, apklausiami mokyklos pedagogai, naudojami mokyklos duomenys.

Išanalizuota kaip vykdomas naujų darbuotojų priėmimo ir adaptacijos procesai. Akcentuota personalo vertinimo ir kvalifikacijos tobulinimo svarba personalo ugdymui, bei nustatytos mokymo ir karjeros planavimo galimybes. Atlikus analizę nustatyta, kad mokyklos direktorė skiria dėmesį personalo mokymui, tačiau mažai dėmesio skiria pedagogų vertinimui ir karjeros planavimui.

  • Vadyba Diplominis darbas
  • Microsoft Word 120 KB
  • 2013 m.
  • 41 puslapis (11204 žodžiai)
  • Mokykla
  • Simona
  • Personalo mokymo ir karjeros planavimo analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Personalo mokymo ir karjeros planavimo analizė. (2013 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-mokymo-ir-karjeros-planavimo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 20:04
×