Personalo paieška ir atranka kursinis


Santrauka. Įvadas. Darbo objekto, informacinių šaltinių, tyrimometodikos apžvalga. Įmonės personalo paieškos ir atrankos analizė. Darbuotojų skaičiaus planavimo analizė. Personalo paieškos analizė. Personalo atrankos analizė. Įmonės personalo paieškos ir atrankos analizė. Įmonės pristatymas. Įmonės personalo paieškos ir atrankos principai ir priemonės. Anketinės apklausos rezultatų analizė. Išvados ir pasiūlymai. Terminų ir sąvokų žodynas. Literatūros sąrašas.

Darbe aptariamas personalo paieškos ir atrankos procesas įmonėje, pagrindiniai personalo paieškos šaltiniai ir būdai, tokie kaip: vidiniai įmonės resursai, esamų darbuotojų rekomendacijos, asmeniniai kontaktai, skelbimai laikraščiuose, paieška universitetuose, dalyvavimas karjeros dienose, internetiniai skelbimai ir duomenų bazės, valstybinės darbo biržos paslaugos, personalo paieškos ir atrankos įmonių paslaugos. Taip pat darbe analizuojami dažniausiai naudojami personalo atrankos metodai, tokie kaip : anketinių duomenų, motyvacinio laiško, gyvenimo aprašymo ir rekomendacijų analizė, testai, atrankos pokalbis, priėmimas bandomajam laikotarpiui.

Darbo objektas – personalo paieškos ir atrankos procesas „Limited” įmonėje.

Darbo tikslas - išanalizuoti ir įvertinti darbuotojų paieškos ir atrankos būdus.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuotiti darbuotojų paieškos ir atrankos esmę;

2.Išanalizuoti darbuotojų paieškos ir atrankos atlikimo etapus;

3.Išsiaiškinti darbuotojų paieškos ir atrankos procesus „Limited“ įmonėje.

4.Išanalizuoti darbuotojų požiūrį į „Limited“ įmonės paieškos ir atrankos etapus.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 120 KB
  • 2014 m.
  • 26 puslapiai (5236 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • Personalo paieška ir atranka kursinis
    10 - 2 balsai (-ų)
Personalo paieška ir atranka kursinis. (2014 m. Balandžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-paieska-ir-atranka-kursinis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 11:04
×