Personalo paieška ir atranka – kokį būdą rinktis


Referatas personalo atranka ir. Personalo paieška ir atranka. referatas. Referatas "personalo atranka ir. Personalo atranka referatas. Gardesio personalo skyrius. Maxima personalo skyrius. Personalo paieska ir atranka x imoneje. Atrankos agenturos dirbancios su maxima.

Personalo paieška ir atranka – kokį būdą rinktis. Personalo skyrius – kokia jo reikšmė ir indėlis įmonės veikloje? Personalo paieškos ir atrankos metodai pasaulinėje ir Lietuvos praktikoje. Įdarbinimo agentūros.

Kiekvieną kartą, kai įmonei reikia įdarbinti naują darbuotoją, iškyla dilema – kaip ir kur rasti patį geriausią. Egzistuoja begalės įvairiausių personalo paieškos būdų, kurių skaičius gali būti ribojamas tik įmonių vadovų ar personalo skyrių darbuotojų fantazijos. Tobulėjant technologijoms ir aršėjant konkurencinei kovai dėl gerų specialistų, įmonės atranda vis daugiau būdų, kaip rasti ir pritraukti naujus protus. Neįmanoma aptarti ir aprašyti visus galimus darbuotojų paieškos ir atrankos būdus, todėl šiame straipsnyje trumpai aptarsime pagrindinius, da personalo paieška ir atranka – viena svarbiausių sėkmingai dirbančios įmonės veiklos sričių, kurios reikšmingumas neretai yra nuvertinamas ir šiai veiklos sričiai neretai nėra skiriamas reikiamas dėmesys iš įmonės vadovų pusės. Kaip rašoma career juornal internetiniame puslapyje [3] personalo skyriai yra nepatenkinti, kad jiems nėra suteikiama pakankamai įgaliojimų įtakoti įmonės veiklą, tik 23% personalo skyrių darbuotojų atsakė, kad jie yra patenkinti tuo, kokią įtaką jų veikla daro įmonės darbui. Galima daryti išvadą, kad personalo politika ir naujų kadrų pritraukimas tebėra gana opi įmonių problema, juolab, kad europoje įsivyraujant karui dėl talentų, kompanijoms reikia vis daugiau pastangų, norint pritraukti naujus ir išlaikyti senus darbuotojus. [3] kompanijų vadovai labai aktyviai ir daug kalba apie talentų pritraukimą ir išlaikymą, tačiau kaip ir anksčiau personalo skyriai lieka ne pagrindine kompanijos veiklos politika. Dėl šių priežasčių personalo specialistai negali skirti daug savo darbo laiko kurdami personalo strategiją, naujų žmonių pritraukimo taktikas, kadangi turi dirbti nemažai kitų darbų, kurie su jų tiesiogine veikla nėra stipriai susiję. Dėl to daugelis apklaustų personalo vadovų teigė, jog planuoja įdiegti naujus technologinius sprendimus personalo valdyme, kas leistų efektyviau išnaudoti darbo laiką ir leistų labiau koncentruotis ties personalo strategijos kūrimu ir įgyvendinimu nei ties paprastomis darbuotojų atrankomis.

Kalbėdami apie patį personalo skyriaus darbo suvokimą negalime nepastebėti fakto, kad neretas Lietuvos kompanijos vadovas ne iki galo supranta personalo vadybos prasmę ir svarbą. Neretai personalo vadovas/vadybininkas yra suprantamas kaip žmogus, kuris užsiima darbo sutarčių sudarymu, personalo apskaita, naujų žmonių paieška ir panašiai, tačiau kol kas palyginti nedaug vadovų personalo vadybą supranta kaip žymiai platesnę ir daugiau funkcijų turinčią veiklos sritį.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2010 m.
  • 5 puslapiai (1760 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vidmantas
  • Personalo paieška ir atranka – kokį būdą rinktis
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Personalo paieška ir atranka – kokį būdą rinktis. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-paieska-ir-atranka.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 01:25
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo