Personalo paieškos šaltiniai X įmonėje


Personalo verbavimo saltiniai. Personalo parinkimas. Verbavimo saltiniai. Paieskos saltinis. Personalo paieskos saltinio parinkimas. Personalo paieska referatas. Danvita premijos. Darbuotoju paieskos saltiniai. Personalo verbavimas referatas. Personalo planavimas ir kandidatu verbavimas x imoneje.

Uab “danvita” personalo paieškos šaltiniai, čia apžvelgta trumpa įmonės charakteristika, kandidatų paieškos šaltinių parinkimas bei darbo rinkos tendencijos. Įvadas. Bendros nuostatos. Įmonės charakteristika. Paieškos šaltinių parinkimas. Kandidatų paieškos šaltinių parinkimas. Darbo jėgos pasiūla. Išvados.

Uab danvita personalo paieškos šaltiniai, čia apžvelgta trumpa įmonės charakternuo organizacijoje dirbančių žmonių didžia dalimi priklauso organizacijos sėkmė, todėl iškyla kvalifikuotų, profesionalių darbuotojų poreikis, kurį taip pat būtina numatyti, įvertinti ir planuoti.

Vadovas ar vadybininkas turi suprasti žmogiškųjų išteklių potencialą, juos samdyti, saugoti ir vystyti. Bet kokio organizacinio vieneto ar departamento valdymas – marketingas, finansai, buhalterija, gamyba – vykdomas panaudojant žmonių talentą ir sumanumą. Kiekviena įmonė formuoja darbuotojų potencialą pagal savožmonių išteklių planavimo paskirtis - užtikrinti, kad į personalo paklausą būtų nuolat ir tinkamai reaguojama. Jis atliekamas analizuojant a) vidi­nius veiksnius, tokius kaip esamas ir laukiamas kvalifikacijos lygis, lais­vos darbo vietos ir struktūrinių grandžių praplėtimas bei sumažinimas; ir b) išorinės aplinkos veiksnius, tokius kaip darbo rinka. Kompiuterių panaudojimas informacijai apie visus darbuotojus kaupti ir saugoti su­ teikė organizacijoms galimybę efektyviau planuoti žmonių išteklius.

Verbavimas, susijęs su potencialių kandidatų grupėmis, atitinkančios žmo­nių išteklių plano poreikius, sudarymu. Kandidatai paprastai randami per laikraščius ir reklamas profesiniuose žurnaluose, įdarbinimo agentūrą, darbo biržą, susitarus žodžiu ir per vizitus į kolegijas ar universitetus.

Atranka. Į ją įeina kandidatų į darbuotojus vertinimas pagal stojančiųjų į darbą anketas, žinių apie juos santraukas, interviu, įdarbinimo ir ga­bumų testus ir rekomendacijas; ir galiausiai, kandidatų sąrašo pateiki­mas vadovams, atrenkantiems kandidatus ir juos samdantiems.

Socializacijos (adaptacijos) paskirtis - padėti atrinktiems žmonėms pa­mažu prisitaikyti organizacijoje. Naujokai pristatomi kolegoms, supa­žindinami su pareigomis, informuojami apie organizacijos kultūrą, po­litiką ir kokio elgesio iš jų tikimasi.

Mokymo ir tobulinimo tikslas - padidinti darbuotojo gebėjimą prisidėti prie organizacijos sėkmės. Mokoma siekiant pagerinti darbuotojo gebėji­mą atlikti dabar užimamas pareigas; tobulinimo programos rengia darbuo­tojus pareigų paaukštinimui.

Veiklos vertinimas - individo darbo rezultatų lyginimas su standartais ar­ba tikslais, keliamais užimamoms pareigoms. Prasti darbo rezultatai gali paskatinti koreguojančius veiksmus, tokius kaip papildomas mokymas, pa­reigų pažeminimas ar atleidimas, o už gerus darbo rezultatus galima pelnyti premiją ar paaukštinimą.

  • Microsoft Word 66 KB
  • 2010 m.
  • 6 puslapiai (1025 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vicka
  • Personalo paieškos šaltiniai X įmonėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Personalo paieškos šaltiniai X įmonėje. (2010 m. Rugpjūčio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-paieskos-saltiniai-x-imoneje.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 11:54
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo