Personalo parinkimas


Prioritetų parinkimo ir paskirstymo metodas. Stakliu konduktorius. Formalizuotas prioritetų skirstymo ir parinkimo metodas. Stakliu parinkimas. Formalizuotas prioritetų skirstymo ir parinkimo metodas. Rodikliu svarbumo nustatymo budai. Kompleksinio rodiklio (suminio prioriteto) reikšmių nustatymas.

Kandidatų chrakteristikos. Neformalizuotasis ("direktorinis") metodas. Formalizuotas prioritetų skirstymo ir parinkimo metodas. Rodiklių svarbumo reikšmės ekspertinio įvertinimo palyginimo sistema. Rodiklių (kriterijų) svarbumo reikšmei nustatyti. Kompleksinio rodiklio (suminio prioriteto) reikšmių nustatymas. Formalizuotasis mpsp metodas.

Amžius – 42 metai. Lddp – Lietuvos demokratinės darbo partijos narys. Technikos mokslų daktaras. Kandidatinę disertaciją apsigynė prieš 10 metų mti ‘staklės’. Disertacijos tema susieta su įtaisų tikslumu.

Mti ‘staklės’ užsirekomendavo teigiamai, kaip nuvokus ir sugebantis kūrybiškai mąstyti specialistas. Kolektyve yra įgijęs draugų pagarbą.

Tačiau, praėjus kiek laiko po disertacijos gynimo buvo pastebėta, kad jis, dažniau negu kiti, pradėjo vartoti alkoholinius gėrimus. Tas buvo pastebėta ir darbe. Jonaitis turėjo laboratorijos vedėjo pastabą, o po to, kai atvyko į darbą neblaivus ( prieš metus) , buvo nubaustas administracine ir visuomenine nuobauda. Greitai po to įvykio perėjo dirbti į mti ‘tenai’, iš kur taip pat padirbėjęs perėjo į mti ‘čionai’. Charakteristikos, gautos iš šių mti, teigiamos.

Jonaitis buvo išvykęs komandiruotėj į užsienį, kur susipažino su firmų, gaminančių staklių įtaisus, darbo patirtimi. Turi autorinius liudijimus, parašęs 16 mokslinių straipsnių 12 iš jų parašė kartu su mykolaičiu. Dalyvavo kaip pranešėjas keliose respublikinėse ir vieamžius – 48 metai. Lkdp – Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys. Technikos mokslų daktaras. (disertaciją apgynė praeitais metais). Dirba mokslinio tiriamojo sektoriaus konduktorius , kuris užsiminėja staklių įtaisų tyrinėjimais, bandomąja ir serijine gamyba, viršininku.

Draugai šimaitį vadina idėjų generatoriumi . Turi 27 autorinius liudijimus, iš kurių parduotos licenzijos. Daugelis išradimų atitinka mti staklės darbo temą. Šimaičiui suteiktas nusipelnusio išradėjo vardas. Susidomėjimas technine kūryba, tikriausiai, turi įtakos jo požiūriui į administracinį darbą. Praktiškai šimaitis juo nesidomi, patiki šį reikalą savo pavaduotojui.

Yra išspausdinęs straipsnius. Kaip pranešėjas konferencijose nedalyvavo. Charakteristika iš darbo vietos teigiama (nors apie šimaičio nuo to momento, kai buvo sukurtas mti staklės dirba įtaisų tikslumo laboratorijoje. Iš pradžių dirbo grupės viršininku, paskutiniuosius metus – laboratorijos vedėjo pavaduotoju.

Parašęs 32 straipsnius (30 iš jų – kartu su kitais bendraautoriais), turi autorinius liudijimus (visi gauti bendradarbiaujant su kitais bendraautoriais). Dalyvavęs eilėje mokslinių konferencijų kaip organizacinio komiteto narys (su pranešimais nedalyvavo). Matyt mokslinė mykolaičio erudicija ir teorinis pasiruošimas ne itin gilūs.

Geras organizatorius ir visuomenininkas. Griežtas viršininkas. Draugų tarpe turi autoritetą. Morališkai pastovus.

  • Microsoft Word 99 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (3022 žodžiai)
  • Universitetas
  • Personalo parinkimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Personalo parinkimas. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-parinkimas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 19:53
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo