Personalo rizikos tyrimas


Personalo rizikos tyrimas. Įvadas. Įvadas II. Įvadas III. Įvadas IV. Personalo rizika. Personalo rizikos priežastys. Personalo rizikos valdymas. Personalo rizikos valdymas II. Personalo rizikos valdymo etapai. Personalo rizikos nustatymas. Personalo rizikos įvertinimas. Rizikos žemėlapis. Bendrųjų nuostolių pasiskirstymo metodas. Personalo rizikos stebėjimas ir ribojimas. Personalo rizikos valdymas. Kokybiniai kriterijai. Kiekybiniai kriterijai. Personalo rizikos kontrolė. Personalo rizikos kontrolė II.


Darbo problematika - problemos, kylančios dėl didėjančio dėmesio personalo rizikos valdymui poreikio, rodo, kad dėmesys personalo rizikos valdymui iki šiol buvo ir iš dalies yra nepakankamas, todėl būtina daugiau dėmesio skirti jos valdymo priežiūrai, suformuoti tikslius griežtus reikalavimus personalo rizikai valdyti. Darbo tikslas – ištirti personalo riziką. Uždaviniai: apžvelgti personalo rizikos esmę bei priežastis; aptarti personalo rizikos valdymo etapus bei metodus; pateikti personalo rizikos valdymo pavyzdžių.

Personalo rizika yra viena iš reikšmingiausių operacinės rizikos rūšių. Dažniausiai dėl operacinės rizikos nuostolių yra kaltinama vidaus kontrolė, tačiau pamirštama, kad tikrosios šių nuostolių priežastys yra klaidos, kylančios dėl žmonių kaltės. Būtent šią riziką yra labai sunku įvertinti, valdyti ir sumažinti.

Kiekviena organizacija turi užtikrinti, kad būtų sukurta veiksminga personalo rizikos valdymo sistema, apimanti visas svarbiausias įmonės veiklos sritis. Formuojant valdymo politiką svarbu suprasti kiekvieno valdymo proceso etapo svarbą, pasirinkti kiekvienam etapui tinkamiausias priemones ir sprendimo būdus.

  • MS PowerPoint 908 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (728 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vaidas
  • Personalo rizikos tyrimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Personalo rizikos tyrimas. (2018 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-rizikos-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 24 d. 13:50
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo