Personalo strategija smulkaus ir vidutinio verslo įmonėse


Personalo strategijos formavimas. Imones personalo strategija. Magistriniai darbai pdf personalo ugdymas. Sakalas personalo vadyba pdf. Bučiūnienė darbuotojų motyvacija pdf. Organizacijos personalo samdos planas. Personalo valdymo ypatumai ir tobulinimo galimybės lietuvos smulkaus verslo įmonėse. Personalo valdymo ypatumai lietuvos smulkaus verslo įmonėse. Smulkaus verslo imones. Personalo samdos strategija.

Magistro darbas. Įvadas.Personalo vadybos principai bei strateginės koncepcijos.Personalo planavimas ir valdymas kaip sudėtinė įmonės strateginės veiklos dalis.Valdymo samprata bei reikšmė.Strateginis planavimas ir strateginis valdymas - strategijos kūrimo irįgyvendinimo pagrindas.Personalo strategija - funkcinė strategija, siekiant ilgalaikio efektyvaus žmogiškųjųišteklių valdymo.Personalo strategijos formavimas: svarbiausi teoriniai aspektai.Personalo samdos politika: naujų darbuotojų paieška ir atranka.Personalo atlygis už darbą, motyvavimas bei skatinimas.Personalo mokymas, kvalifikacijos kėlimas bei perkvalifikavimas.Darbuotojų pasitenkinimas darbu. Bendravimas ir bendradarbiavimas.Darbuotojų vertinimas ir kontrolė.Personalo strategijos tyrimo smulkaus ir vidutinio versloįmonėse organizavimas.Tyrimo metodologinis pagrindas.Tyrimo imties apibūdinimas.Tyrimo rezultatai: personalo strategijos kūrimo beiįgyvendinimo problemos smulkaus ir vidutinio verslo įmonėse.Svarbiausios vadovo savybės, lemiančios efektyvų vadovavimą.Atskirų darbinės veiklos sričių tobulinimo poreikis bei įmonės sėkmęlemiantys veiksniai.Vadovų požiūris į darbuotojus. Darbuotojų kaitos vertinimas.Personalo strateginio planavimo bei valdymo ypatumai.Išvados.Rekomendacijos.Diskusija.Literatūra.Priedai.

Pastaraisiais metais privačios ir valstybinės įmonės lietuvoje vis daugiau dėmesio skiria įmonės darbuotojams. Įmonės konkuruoja tarpusavyje ne tik technologijomis, bet ir profesionalais. Vis daugiau vadovų supranta, kad kompetentingi ir motyvuoti žmonės gali kur kas lengviau pasiekti geresnių rezultatų ir patenkinti klientų poreikius. Tačiau, specialistų vertinimu, dažna lietuvos verslo organizacija nepakankamai išnaudoja savo darbuotojų galimybes, nors pripažįsta personalo svarbą. Personalo valdymas vis dar suprantamas gana siaurai ir yra nepakankamai kryptingas, teigia biznio mokymo centro (bmc) konsultantas valdas underis, nors būtent ši funkcija yra viena iš svarbiausių stiprėjančios konkurencijos sąlygomis. Mokslinė problema. Personalo strategijos kūrimo ir įgyvendinimo, personalo strateginio valdymo klausimų analizei tiek lietuvoje, tiek užsienio šalyse skiriama itin daug dėmesio.

Teorinius personalo valdymo aspektus savo darbuose, knygose nagrinėja a. Sakalas, šilingienė, r. Adamonienė, baranauskienė, baršauskienė, b. Janulevičienė, bučiūnienė, f. S. Butkus, a. Šalčius ir kiti. Iš užsienio autorių, kurie publikavo savo darbus pastaraisiais metais, paminėtini m. Armstrong, p. B. Beaumont, h. J. Bernardin, g. A. Cole, O. Davenport g. Dessler, c. Evans, h. T. Graham, n. Hayes, a. Hall, c. Hampden-turner, s. E. Jackson, k. Legge, j. Leopold, p. L. Perrewe, k. M. Kacma, r. Renckly, r. Shuler, a. Stoner, e. Freeman, r. Gilbert, d. Torrington ir kiti. Esant gausiam personalo valdymo teorijos šaltinių skaičiui, svarbu buvo išskirti, susisteminti ir išanalizuoti esminius smulkaus ir vidutinio verslo (svv) įmonėms tinkančius personalo strateginio planavimo ir valdymo teorinius apsektus. Būtent tai apibūdina darbo pagrindinį teorinį klausimą. Praktinis uždavinys. Nors kai kurios įmonės lietuvoje jau rengia metinius personalo valdymo planus, tačiau siekiant ilgalaikės sėkmės, racionalaus žmogiškųjų išteklių valdymo, tokių planų nepakanka. Kiekvienai įmonei būtina turėti aiškią personalo valdymo strategiją ir politiką, būtinas kryptingas personalo valdymas. Personalo strategija, suderinta su bendrąja organizacijos verslo strategija, nusako, kaip įmonė sieks personalo valdymo tikslų, o tai sudaro sąlygas formuoti ilgalaikius įmonės konkurencinius pranašumus. J. Selvenienė. Personalo strategija, jos kūrimo bei įgyvendinimo problemos svv įmonėse.

  • Adobe PDF 798 KB
  • 2012 m.
  • 135 puslapiai
  • Universitetas
  • Kristina
  • Personalo strategija smulkaus ir vidutinio verslo įmonėse
    10 - 1 balsai (-ų)
Personalo strategija smulkaus ir vidutinio verslo įmonėse. (2012 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-strategija-smulkaus-ir-vidutinio-verslo-imonese.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 04 d. 20:47
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo