Personalo vadyba farmacijos įmonėje


Farmacijos vadyba. Personalas tiesiogiai dalyvauja procesuose. Farmacine vadyba. Farmacijos darbas. Farmacines kompanijos kursinis. Referatai apie farmacijos darbuotoju darbo salygas. Darbas farmacijos kompanijoje. Darbas farmacijos imoneje. Dirbk farmacijos imoneje. Imones pristatymas personalo vadyba.

Įvadas. Įmonės veiklos aprašymas. Įmonės veiklos charakteristika. Įmonėje atliekami darbai ir funkcijos. Organizacinė valdymo struktūra. Bendrojo personalo poreikio planavimas. Darbuotojų skaičius. Darbo analizė ir reikalavimų profiliai. Pareigybių analizė ir profilių formavimas. Darbo užmokesčio sistemos sukūrimas pasirinktoms pareigybėms. Darbo užmokesčio struktūra. Bazinio darbo užmokesčio nustatymas. Vertinimo kriterijų nustatymas. Vertinimo kriterijų sudarymas ir pakopų vertė balais. Kintamas darbo užmokestis. Premijavimo rodikliai. Personalo parinkimo darbo vietoms sudarymas. Savo individualios karjeros planavimas. Dabartinės situacijos pristatymas. Aplinkos veiksniai. Karjeros plano realizavimo priemonių planas. Išvados. Naudota literatūra.

Visuose vykstančiuose procesuose dalyvauja žmogus, ir jo vaidmuo yra lemiamas. Personalas ne tik tiesiogiai dalyvauja procesuose. Naudodamas objektus ir darbo priemones, bet ir nustato tikslus bei organizuoja racionalią jų įgyvendinimo sistemą, vėliau kontroliuoja ir koreguoja vykdymą. Personalas be gamybinės atlieka ir vartojimo funkciją, todėl jis yra pagrindinis vystymosi motyvas. Personalą sudaro skirtingų asmeninių siekių, orientacijos, motyvacijos, pasirengimo lygio ir pan. Individai, todėl labai svarbūs asmeniniai aspektai: didelė personalo kvalifikacinio, kultūrinio, materialinio lygio, vertybių sistemos įtaka. Praktika ne kartą patvirtino, kad be tinkamai paruošto personalo negalimas esminis pertvarkymas pažangios technologijos, naujų organizavimo ir valdymo metodų bazėje. Todėl personalo ugdymui, o tuo pačiu ir jį organizuojančiai darbo su personalu sistemai turi būti skiriamas išskirtinis dėmesys. Tai ypač aktualu Lietuvai, kur beveik nėra materialinių išteklių, ir tik maksimalus personalo potencialo naudojimas leistų padidinti ūkio ekonominį efektyvumą. (v. Šilingienė personalo vadybos konspektas).

Kiekvienos įmonės vykdoma veikla tikrai bus sėkminga, jeigu jos vadovai skirs reikiamą dėmesį ne tik pačiai veiklai, bet ir tam, kas ją vykdys, Personalui. Personalo parinkimas, tikrai sudėtingas procesas, nes nuo to kokį kolektyvą surinksi ir kaip jis darniai sugebės dirbti, priklausys visa įmonės ateitis. Visos įmonės siekia ilgaamžiškumo, todėl jos turi branginti savo darbuotojus, ne tik reikalauti iš jų naudingo ir sąžiningo darbo, siekti didžiausio darbo efektyvumo, bet ir sugebėti motyvuoti dirbančiuosius, suteikti jiems palankias darbo sąlygas. Tik įmonės ir jos darbuotojų tikslus suderinus galima pasiekti geriausių laukiamų rezultatų.

  • Microsoft Word 107 KB
  • 2010 m.
  • 42 puslapiai (12694 žodžiai)
  • Universitetas
  • Violeta
  • Personalo vadyba farmacijos įmonėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Personalo vadyba farmacijos įmonėje. (2010 m. Gruodžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-vadyba-farmacijos-imoneje.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 05:54
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo