Personalo vadyba praktika


Bendra įmonės charakteristika. Įstaigos veiklos rūšys ir jos siūlomos paslaugos. Įmonės valdymo struktūra, padaliniai ir jų funkcijos. Įmonės darbuotojai, jų darbo standartai. Darbuotojų apmokėjimo bei skatinimo sistemos. Rinkos segmentavimas ir tikslinės rinkos parinkimas. Įmonės marketingo kompleksas. Įmonės veiklos planavimas. Pagrindiniai įmonės veiklos rodikliai ir jų apskaičiavimai. Kokybės laidavimo sistema įmonėje. Darbas su klientais. Praktinės užduotys. Praktikos įvertinimas, pasiūlymai.

Turizmo informacijos biuras (toliau TIB), įregistruotas 2001 m. vasario 23 d., yra iš savivaldybės biudžeto visiškai išlaikoma įstaiga. Įstaiga savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikos Konstitucija, biudžetinių įstaigų ir kitais įstatymais bei teisės aktais. Pagrindiniai įstaigos tikslai – kaupti ir platinti su turizmu susijusią informaciją, vykdyti reklamos marketingą, planuoti turizmo rinkos strategiją, formuoti Druskininkų kaip unikalaus kurorto įvaizdį. (Priedas Nr.1) Pagrindinai TIB klientai yra turistai iš Lenkijos, Izraelio, Lietuvos, NVS, Latvijos ir Skandinavijos šalių. Taipogi lankosi Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Italijos, Austrijos, JAV, Kanados, Estijos ir Rumunijos piliečiai.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (3703 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mindaugas
  • Personalo vadyba praktika
    10 - 3 balsai (-ų)
Personalo vadyba praktika. (2013 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-vadyba-praktika.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 11:41
×