Personalo vadyba. Konspektas.


Personalo ugdymas konspektas. Personalo vadybos konspektas. Personalo formavimas. Personalo vadyba konspektas. Personalo vadybos konspektai. Personalo valdymo tobulinimas. Personalo vadyba konspektai. Personalo valdymo konspektas. Svietimo istaigu personalo valdymas lietuvoje. Persanalo vadyba konspektai.

Personalo vadyba viešajame sektoriuje: teorijos ir praktikos vienovė. Įvadas. Karinių vienetų valdymo tobulinimas. Personalo valdymo ypatumai karinėse struktūrose. Generolo jono žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnų rengimo veiklos tyrimas. Vadybos kultūros Lietuvoje ir pasaulyje aspektai. Viešojo administravimo finansiniai aspektai. Personalo vadybos dabartiniai veiksniai. Lyderių ugdymas Lietuvos karo akademijoje. Intelekto ugdymo metodologiniai aspektai. Ekonomikos žinių formavimas ir jo tobulinimo galimybės. Dalykiniai žaidimai socialiniuose moksluose. Įvadas. Dalykiniai žaidimai. Sisteminio mąstymo ugdymas dėstant socialinių mokslų dalykus. Pedagoginio bendravimo vieta ir reikšmė karininko ir specialisto ugdymo procese. Veiksmingi žinių įtvirtinimo ir asmenybės ugdymo metodai. Kompleksinių uždavinių sprendimas vadyboje: metodika ir metodai. Kūrybingumas dėstant socialinius mokslus. Lietuvos valstybės skolos viešosios vadybos paradigma.

Prof. Habil. Dr. Juozas bdaugelis viešojo administravimo institucijų yra įsitraukusios į įvairius modernizavimo procesus, apimančius kokybės gerinimą, rezultatyvumo didinimą institucijos ir nacionaliniu lygmeniu. Šis modernizavimas tiesiog neįmanomas be efektyvios personalo vadybos. Taigi viešojo administravimo institucijos, vykdydamos valstybės ir savivaldybės numatytas funkcijas, savo veiklą turi grįsti efektyviais personalo valdymo metodais. Šių metodų poreikį atspindi įvairios sudėtingai sprendžiamos problemomis, kylančios viešojo administravimo institucijose.

Suvokdami situacijos svarbą ir aktualumą, generolo jono žemaičio Lietuvos karo akademijos vadybos katedra, teisės universitetas ir vilniaus universitetas suorganizavo seminarą personalo vadyba viešojo administravimo institucijose . Seminaras vyko 2003 m. Balandžio 29 d. Seminaro metu buvo plačiai nagrinėjama efektyvios personalo vadybos svarba Lietuvoje bei įvardyti jos ypatumai viešojo administravimo institucijose.

Seminaro dalyviai, atstovaudami skirtingoms mokymo įstaigoms, nevienodai vertino kylančias problemas, todėl seminare ne tik skambėjo kalbos, bet ir buvo užmegzta konstruktyvi diskusija.

Pagrindinės temos, nagrinėtos seminare, skyrėsi savo platumu: buvo nagrinėjama personalo valdymo situacija tiek apskritai viešojo administravimo institucijų, tiek atskirų institucijų, tokių kaip generolo jono žemaičio Lietuvos karo akademija.

Teisės universiteto atstovai iškėlė personalo atestacijos viešojo administravimo institucijose svarbą ir nurodė pagrindines tikslingiausias plėtojimo kryptis. Generolo jono žemaičio Lietuvos karo akademijos atstovai pristatė atliktus tyrimus, leidžiančius daryti pagrįstas išvadas apie įvairių mokymo įstaigų personalo valdymo tobulinimo kryptis ir galimybes.

Plačiai diskutuota apie vadybinės kultūros, kuri neatskiriama nuo personalo vadybos, tendencijas pasaulyje bei jos problemas Lietuvoje. Finansiniai viešojo administravimo aspektai visuomet yra aktualūs, todėl šios konferencijos dalyviai buvo supažindinti su viešųjų finansų valdymo, biudžeto reformos ir jos vertinimo aktualijomis, galėjo diskutuoti personalo vadybos tobulinimo esant ribotam finansavimui klausimais.

Personalo vadybos dabartiniai veiksniai ir jų įtaka viešojo administravimo institucijoms – tai tema, kuria buvo diskutuota viso seminaro metu.

  • Microsoft Word 330 KB
  • 2010 m.
  • 97 puslapiai (40002 žodžiai)
  • Universitetas
  • Personalo vadyba. Konspektas.
    10 - 1 balsai (-ų)
Personalo vadyba. Konspektas.. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-vadyba2.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 05 d. 03:40
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo