Personalo vadybos konspektas


Personalo valdymas konspektas. Personalo valdymo konspektai doc. Personalo valdymo spera. Personalo ugdymo savoka.

Personalo vadyba gali būti suprantama kaip. Įvairių vadybos teorijų požiūris į personalo vadybą. Personalo vadyba – tai visuma tarpusavyje susijusių veiksmų bei sprendimų, leidžiančių patenkinti organizacijos darbuotojų poreikius ir įgyvendinti organizacijos tikslus. Personalo vadybos principai. Darbų analizės samprata. Pagrindiniai klausimai, kurie turėtų būti darbų analizės anketoje. Priėmimas į darbą. Atleidimas iš darbo (teisinis reglamentavimas). Adaptacijos samprata. Darbuotojų saugos ir sveikatos apsaugos samprata. Personalo ugdymo samprata. Personalo motyvacijos samprata. Personalo karjeros samprata. Kompetencijos samprata. Konfliktų esmė.

Visuma veiksmų, leidžiančių patenkinti organizacijos darbuotojų poreipersonalo valdymo paskirtis – sudaryti sąlygas, kurios leistų siekiant organizacijos tikslvaldant darbuotojus reikia vadovautis praktikų parengtomis rekomendacijomis kurios konkrevaldžios, žinių ir išteklių suteikta galia skatina darbuotojus savarankiškai priimti sprendimus, garantuojančius, kad bus kokybipersonalo vadyba – tai visuma tarpusavyje susijusių veiksmų bei sprendimų, leidžiančių patenkinti org(b) numatyti žmonių, kurie turėtų būti pasamdyti tiems darbams atlikti, kvalifikacijos lygį bei esmines asmenines sav1 etapas. Bendroji organizacijos ir jos veiklos analizė (organizpersonalo poreikio planavimas – tai būsimo organizacijos personalo poreikio planavimas, įvertinantis tiek vidinę veiklą, tiek išorinės aplinkos veiksnius.

Personalo paieška – tai visuma veiksmų, kurie atliekami organizacijoje, norint patraukti į darbo vietas kandidatus, turinčius reikiamus sugepačios organizacijos savarankiškai organizuoja ir atlieka personalo paieškos procesą, kai atsakomybę už tai prisiima: a) aukščiausioji organizacijos valdymo hierarchija (vadovaujantysis personalas); b) organizacijos personalo tarnyba.

Konsultacinių įmonių (personalo paieškos ir atrankos organizacijų) organizuojamas ir atliekamas personalo paieškos procesas, k. Personalo atranka – tai procesas (visuma veiksmų), kurio metu iš turimų kandipriėmus sprendimą dėl darbuotojo sadarbuotojas supažindinamas su būsimo darbo pareigomis ir sąlygomis, kolektyvinio darbo sutartimi ir vidaus tvaremiantis darbuotojo pateiktais dokumprivalo reikalauti asmens tapatybę nustatančio dokumento ir valstybinio socialinio draudimo pažymėjimo.

Jeigu įstatymai darbą sieja su tam tikru išsimokslinimu ar sveikatos būkle, privalo reikalauti diplomo, sveikatos pažymėjimo ir kita.

Turi teisę pareikalauti kitų dokumentų (gytai šalių susitarimas, kuriuo darbuotojas įsipareigoja dirbti tam tikros profesijos, specialybės, kvalifikacijos darbą arba eiti tam tikras pareigas paklusdamas darbovietėje nustatytai darbo tvarkai, o darbdavys įsipareigoja suteikti darbuotojui sutartyje nustatytą darbą, mokėti darbuotojui sulygtą darbo užmokestį ir užtikrinti darbo sąlygas, nustatytas darbo įstatymuose, kituose neterminuota darbo sutartis (ji sudaroma neapibrėžtam laikotarpiui, jeigu darbas yra nuolatinio pobūdžio).

Terminuota darbo sutartis (ji sudaroma tam tikram laikui arba tam tikram darbui atlikti, bet ne ilgiau kaip metams.

  • Microsoft Word 52 KB
  • 2011 m.
  • 13 puslapių (4276 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jolanta
  • Personalo vadybos konspektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Personalo vadybos konspektas. (2011 m. Sausio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-vadybos-konspektas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 20:02
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo