Personalo valdymas įmonėjė Personalo praktikos ataskaita


Lentelių sąrašas. Įvadas. DrÄxlmaier“ įmonės atsakingo darbuotojo už personalo valdymo organizavimą pareiginių nuostat analizė. Personalo organizavimas ,drÄxlmaier“įmonėje. Personalo poreikio planavimas. Paieškos atrankos, samdos, adaptacijos tvarka DRÄXLMAIER įmonėje. Darbuotojų motyvavimo priemonės ir jų taikymo principai. DrÄxlmaier įmonės vadovavimo tvarka ir priemonės. Įsipareigojimų skyrimo pavaldiniams tvarka ir užduočių vykdymo kontrolė. Susirinkimo DRÄXLMAIER organizavimas ir vedimo tvarka. Susirinkimų organizavimo atmintinė. Personalo valdymo informacijos aprūpinimas. Personalo dokumentacijaįmonėje. Išvados. Rekomendacijos. Literatūra ir šaltiniai. Priedas.

DRÄXLMAIER grupė yra visame pasaulyje veikianti šeimai priklausanti jmonė, turinti savo būstinę Vilsbiburg, Vokietijoje. Kadangi ji buvo jkurta 1958 metais, kompanija sukūre ir pagamino modemias laidyno sistemas, isskirtines interjero elektronines dalis, turint aiškia viziją del įmonės ateites autmobilių pramonėje.

Tai viena iš 100 geriausių automobilių tiekejų pasaulyje. SU kompanijos patirtimi yra gaminama saugesni automobiliai, patogesni ir labiau energiją taupancius ateityje. Įmonės išskirtinė inovacijos ir pletros ekspertizė buvo pripažinta ir apdovanota tarptautineis apdovanojimais.

Dräxlmaier grupė yra Vokietijos automobilių komponentų tiekėjas, turintis patirties automobilių elektros, interjero, plastiko,irankių gamyboje ir logistikoje. Ji įkurta 1958 metais, šeimos valdoma jmonė šiuo metu yra viena is didžiausių Komponento

tiekejo Vokietijos teritorijoje, veikia 58 vietų 22 šalių, 4 žemynuose. Dräxlmaier grupės būstine jsikūrusi Vilsbiburg, Zemutine Bavarija, Vokietija.

Įmonės produkto serija greitai išsiplete per pirmuosius šešerius metus. Ji pradejo gamybą poliuretano putų komponentū. 1966 BMW tapo nauju Dräxlmaier Group klientu. Praejus dešimcčai metų po jos jkūrimo, jmoneė išsipletojo. Per artimiausius 3 metus kompanija nuolat auga ir plecčasi. 2000 metais Dräxlmaier grupė gauna “Formules Q” kokybes prizą Volkswagen diplomą su 20 geriausių tiekejų absoliutaus patikimumo, aukštos kokybės ir nulines defektų sumos. 2002 metais DRX tiekia interjerus prabangiems limuzinams.

Išanalizuoti ,,Dräxlmaier“ įmonės, organizacinę valdymo struktūra, darbuotojo atsakingo už personalo valdymo organizavimą ir pareiginius nuostatus.

Aptarti personalo poreikio grupės planavimą, kokia yra paieškos, atrankos, adaptacija įstaigoje tvarką, darbuotojų motyvavimo priemones ir jų taikymo principai.

Susipažinti su įmonės vadovavimo piremonėmis, su įsipareigojimų skyrimo pavaldiniams tvarka, kokios yra įsipareigojimų valdymo tvarka, aprašyti įmonės susirinkimo organizavimo tvarka, parengti susirinkimo atmintinę.

Aprašyti koks yra įmonės personalo valdymo informacijos aprūpinimas, personalo veiklos dokumentus įstaigoje.

DRÄXLMAIER buvo atsakingas už visą elektros sistemą, vidinė ir smulkia medžio apdaila.Per 1998 -.2008 metus įmonė taip išsipletė Kinijoje ir Meksikoje.

Šiuo metu DRÄXLMAIER grupėje dirba apie 55.000 darbuotojų.

DRÄXLMAIER grupė yra visame pasaulyje bendradarbiaujanti tarptautinėje automobilių pramonėje, su daugiau nei 60 vietų daugiau, nei 20 šalių.

DRÄXLMAIER Vizija. Grupė gerai suvokia savo atsakomybę klientams, verslo partneriams ir darbuotojams. Grupė tiki, kad laikomasi tarptautinių jstatymų ir teisės aktų.

DRÄXLMAIER principai. Yra taikomi, tiek viduje, tiek isoreje. Tai yra atsakingas elgesys. Grupės šūkis yra meistriškumas, stiprumas ir patikimumas.

DRÄXLMAIER siekdama užtirinti platų asortimenta, nuolat ieško naujų tiekėjų. Įmonė siūlo savo klientams žinomiausius automobilių gamintojus, užtikrinančius kokybę.

Dräxlmaier darbo organizavimas yra nustatas veiklos nuostatuose.

Įmonės pagrindiniai siekiai:

Įmonei dažniausiai gali vadovauti vienas asmuo ir Dräxlmaier vadovauja vadovas (savininkas), tačiau kad bet kokios idėjos įgyvendinimui reikia vadovo, finansininko, pardavėjo ir gamintojo. Įmonės darbuotojų kompetencija yra nustatyta pareigybiniuose nuostotose. Pareigybiniai nuostatai yra patvirtinti administracijos direktoriaus. Yra darbuotojų kurie vadovaujasi vadovo patvirtinimais. Visą įmonės veikla yra kontroliuojama administracijos ir direktoriaus. Personalo skyriaus vadovas priklauso priklauso vadovų kategorijai, personalo skyriaus vadovas skiriamas ir atleidžiamas direktoriaus įsakymų, kaip ir kiti darbuotojai. Personalo skyriaus vadovas savo darbe vadovaujasi, skyriaus nuostatais ir pareiginiais nuostatais. Personalo skyriaus vadovas tiesiogiai pavaldus įmonės direktoriui. Jai personalo vadovas yra atostogose ar serga, jo teisės perima pavaduotoja, šiam nesant būna paskirtas įmonės direktoriaus asmuo.

  • Microsoft Word 45 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (3364 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justina
  • Personalo valdymas įmonėjė Personalo praktikos ataskaita
    10 - 9 balsai (-ų)
Personalo valdymas įmonėjė Personalo praktikos ataskaita. (2015 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-valdymas-imoneje-personalo-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 14 d. 18:55
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!