Personalo valdymas logistikos referatas


Orientacija į klientą. Apsirūpinimas žmogiškaisiais ištekliais. Personalo atrankos procedūra analizuojamoje įmonėje. Naujų darbuotojų adaptacija. Personalo veiklos valdymas ir vertinimas. Horizontali vertikali karjera. Individualios karjeros valdymas.


Įsitraukimas mes esame iniciatyvūs, kūrybingi, atsakingi ir nuolat siekiame geresnių rezultatų bei efektyvesnių sprendimų, užtikrinančių ilgalaikę įmonės sėkmę.Mes didžiuojamės savo kompanija.

1.1. Apsirūpinimo strategija ir jos sąsajos su Ž.I. politika. (Kaip planuojamas personalas, kokie planavimo ypatumai,

kokie planavimo tikslai ir metodai; ar taikomas strateginis, operatyvusis, formalus ir neformalus personalo

Svarbiausias uždavinys verbuojant darbuotojus yra pritraukti talentingus, gabius, kompetentingus darbuotojus pati personalo aprūpinimo struktūra yra suskirstyta etapais jai ieškome vadovu ar mažmeninės rinkos specialistu jų ieškome su patirtimi ir aukštuoju ar aukštesniuoju išsilavinimu,kad žmogus nepasimestu ir žinotu nuo ko pradėti dirbti.Kalbant apie salės personalą jį atrenkame po pokalbio su žmogumi,išklausydami jo tikimasi rezultatą ir mūsų siūlomą jai jis atitinkla žmogaus vizija mes priimame jį pas save į komanda.Priimdami nauja darbuotoja visada taikome pirma tikslą pokalbio metu su žmogumi išsiaiškinti ko jis tikisi,iš būsimos darbo vieta ir ar atitinka jo siekis su tai ką galime pasiūlyti.

1.2. Personalo kompetencijų planavimas (modeliavimas). Kompetencijų sandarą / modelis (kokios kompetencijos yra

numatomos ir vertinamos organizacijoje (jei tokios srities nėra – tai pasiūlykite Jus – bent šiame darbe, o galite ir

Kiekvienas personalo darbuotojas turi turėti savo krepšeli žinių pagal užimamas pareigas taip pat tas žinias padedame tobulinti ir gerinti,nes kiek vienas specialistas dirbantis pas mus įmonėje turi išmanyti savo darbą kas padės pasiekti gerų ir puikių rezultatu.Taip pat esame sukuria ir savo vertinimo modelį ir esame išdėstę kompetencijų išmanimo ir tobulinimo nauda kurios yra.

1.3. Personalo paieška: tikslai ir būdai (kur ieško darbuotojų, kaip tai daro; paieškos procesą įtakojantys veiksniai -

Kadangi darbuotojai labiau keičiasi salėje tai nauju darbuotoju pirmiausia ieškome tarp asmeniniu kontaktu ir esamų darbuotoju žinių,o likusias vietas užimame naujais darbuotojais kurių ieškome dedami skelbimą prie įėjimo,cvonlain portaluose ir įmonės vidiniuose puslapiuose.

Šį procesą leme tai,kad per tarnybas darbuotoju ieškoti yra nuostolinga ir brangu,surasti naujų geru darbuotoju tampa vis sunkiau ir sudėtingiau ši tendencija rodo jog pagal paieškas darbuotoju artėjame į prieš krizinį lygi.

1.4. Personalo paieškos organizavimas (kur skelbia apie laisvas darbo vietas ir kaip tai daro; galima įdėti darbo skelbimo

įėjimo į parduotuve bei skelbimu portaluose ir įmonės internetiniame tinklapyje,keletas pvz.

Personalo atrankos proceso etapai (kiek etapų, ar samdo atrankos specialistus ir pan.)

Personalo atranka pas mus vyksta taip jai žmogus darbinasi per skelbimo portalus.Atsiunčia savo cv,tuomet su juo susisiekiame,žmogus atvyksta į pokalbi viska aptarus siunčiame į ta parduotuve kurioje nori dirbti pokalbiui su vadovu jai viska sutaria grįžta atgal pas mus į personalo atranku vadybininką ir pradedame jo įdarbinimą,papildomu specialistu šiam veiksmui nesamdome.

Taigi atrankos kriterijus viska sudėjus susideda,iš 5 etapu kurie padeda žmogui suprasti įmonės struktūra ir vizijas.

2.3. Atrankos pokalbis/interviu, jo organizavimas (kiek etapų, kas vykdo, kokius klausimus užduoda ir pan.)

Taigi bandomasis laikotarpis arba adaptacija įmonėje trunka 3 mėnesius per juos darbuotojas mokosi,stebi aplinka,mokosi su esamais darbuotojais dirbti bei perpranta įmonės visa struktūra bei darbą programomis.po 3 mėnesiu darbuotojai laikosi atestacija ir bandomasis laikotarpis yra panaikinamas jis pilnai isilieja į kolektyvą.

  • Microsoft Word 51 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (3795 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dovile
  • Personalo valdymas logistikos referatas
    9.5 - 4 balsai (-ų)
Personalo valdymas logistikos referatas. (2017 m. Sausio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-valdymas-logistikos-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 22 d. 12:24
×