Personalo valdymas namų darbas


Vidinės aplinkos veiksniai. Organizacijos tikslai. Organizacijos dydis ir pobūdis. Organizacijos vadovai ir jų požiūris į personalą. Organizacijos darbuotojai. Darbuotojų formalios sąjungos. Informacinės sistemos. Lobisto pareiginiai nuostatai. Vieta organizacijoje. Pareigybės sukūrimo ir panaikinimo tvarka. Darbo santrauka. Darbo turinys. Teisės. Atsakomybė. Ryšiai. Atlikimo standartai. Darbo sąlygos. Reikalavimai darbuotojui. Skatinimai. Verbavimo šaltiniai ir metodai. Darbo/verbavimo reklama. Ugdymo priemonės. Asmeninio ugdymo planas. Naudota literatūra.

Šios organizacijos tikslams būdingas dviprasmiškumas, nes viešai deklaruojami tikslai skiriasi nuo realiųjų. Pagrindinis viešai deklaruojamas organizacijos tikslas – atliekant medicininius bandymus, eksperimentus bei tyrimus informuoti visuomenę apie tabako produktų sukeliamas (šiuo atveju – nesukeliamas) pasekmes ir įtaką vartotojų sveikatai. Tačiau realieji organizacijos tikslai kiek kitokie. Tabako tyrimų akademija siekia plėsti savo gaminių vartotojų ratą bei paneigti medicinines prielaidas ir faktus apie tabako daromą žalą. Taigi pagrindinis realusis tikslas yra kurti kuo palankesnį visuomenės ir vartotojų požiūrį į tabako industrijos produktus, taip didinant savo pelną ir įtaką. Taigi realiai šios organizacijos pagrindinė paskirtis padėti įgyvendinti tabako gaminių kompanijų siekius – padaryti rūkymą madingu, pripratinti žmones prie rūkymo, tuo padidinant tabako gaminių pardavimų apimtis ir atnešant pelną.

  • Vadyba Namų darbas
  • Microsoft Word 61 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (3621 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristupas
  • Personalo valdymas namų darbas
    10 - 2 balsai (-ų)
Personalo valdymas namų darbas. (2013 m. Spalio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-valdymas-namu-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 18:53
×