Personalo valdymas organizacijoje


Įvadas. Personalo valdymo samprata. Personalo samprata. Personalo valdymo samprata. Pagrindinės personalo valdymo veiklos. Darbų analizė. Personalo planavimas. Personalo verbavimas. Personalo atranka. Personalo adaptavimas. Personalo vertinimas. Personalo judėjimo valdymas. Personalo mokymas ir vystymas. Kompensavimas (skatinimas) ir apsauga. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiais laikais, vis greičiau vykstant globalizacijos procesui, žmogaus gyvenimo ritmas vis spartėja, o laikas vis greičiau brangsta ir tirpsta, keičiasi žmonių prioritetai ir vertės samprata.

Dirbdamas organizacijoje žmogus tikisi jau ne tik materialinės gerovės, bet ir galimybės pasireikšti, pripažinimo, darbingos atmosferos, draugiško kolektyvo, skatinimo bei motyvavimo iš vadovo pusės.

Personalo vaidmuo išaugo dėl pasikeitusių techninių, ekonominių, organizacinių sąlygų, padidėjusios konkurencijos. Rinka reikalauja vis didesnės darbuorojų kvalifikacijos.

Iš esmės išaugo mokymo, kvalifikacijos kėlimo, perkvalifikavimo vaidmuo. Tai savo ruožtu turi įtakos kvalifikuoto personalo vertei, kuri nuolat didėja.

  • Microsoft Word 234 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (1842 žodžiai)
  • Universitetas
  • Personalo valdymas organizacijoje
    8 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Personalo valdymas organizacijoje. (2014 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-valdymas-organizacijoje.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 14:25
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo