Personalo valdymas „Swedbank“


Atrankos ir adaptacijos programa realioje įmonėje įmonės pristatymas ir veikla. Įmonės darbuotojai ir struktūra. Personalo valdymo veiklos. Komunikacija adaptacijos metu. Darbuotojų vertinimas verslo įmonėse esamas darbuotojų vertinimas swedbank įmonėje. Darbuotojų motyvavimas verslo įmonėse motyvacija pardavimų vadybininko pareigybei. Psichologinės ir socialinės. Rekomendacinė motyvavimo sistema. Motyvacijos efektyvumo patikrinimas.


Lietuvoje veikiantis bankas „SWEDBANK“, AB priklauso Švedijoje registruoto banko SWEDBANK AB įmonių grupei.

Įmonės valdymo struktūra labai sudėtinga. Jos pavyzdys pateikiamas 1 paveikslėlyje.

Personalo valdymo veiklos. Kadangi įmonė labai didėlė, tai už kiekvieną departamentą atsakingi jų vadovai ir jie yra tiesiogiai pavaldūs Valdybai. Už personalo valdymo strategiją atsakingas Personalo departamentas, tačiau už personalo valdymo veiklas atsakingi departamentų vadovai. Vadovai privalo:

2. Apibrėžti, kokiomis asmenybės ir profesinėmis savybėmis pasižymintys darbuotojai gali dirbti darbą pagal pareigybes

6. Personalo paieška ir atranka: esamų AB ,,SWEDBANK” resursų išnaudojimas

Įmonės darbuotojų teigimu, vadovai neatlieka tinkamai personalo valdymo veiklų, todėl rekomenduotina AB ,,SWEDBANK” gerinti: darbuotojų atrankos procedūras, darbuotojų ir vadovų mokymus, vadovavimą, komunikaciją tarp darbuotojų, vadovų, vadovų ir darbuotojų, padalinių, į klientus ir paslaugų teikimą orientuotų darbuotojų įvertinimą ir atlyginimą.

Karjeros galimybės. Įmonėje yra sudarytos galimybės tradicinei karjerai. Tačiau ir neatmetama individualios karjeros galimybė, nes įmonės darbuotojams leidžiama dalyvauti kai kuriuose projektuose net jei jie nesusiję su pagrindinio darbo pobūdžiu. Kilimo karjeros laiptas tikimybė didėja tam darbuotojui , kuris turi:

Atrankos skelbimas. Įmonės sėkmė pirmiausiai priklauso nuo joje dirbančių darbuotojų. Norint atrinkti tinkamiausia kandidatą reikia didelės pasiūlos. O kad pasiūlos apimtis susidarytų kuo didesnė, įmonė skelbia pirminę atranką talpinant skelbimą portaluose, laikraščiuose ir internetinėse svetainėse. Tokio pobūdžio atrankoje, nepažeidžiant įstatymų, reikalaujama savybių kurios susijusios su įgūdžiais, įmonės vertybėmis, darbo specifiką ir t.t.

bendravimas su klientais anglų, rusų, lenkų kalbomis – privalumas (esant poreikiui);

Personalo atrankai ir priežiūrai paskirtas Personalo departamento vadovas. Jis atsakingas už naujų kandidatų paiešką, atranką ir adaptavimo programos pritaikymą. Kandidatai savo CV siunčia į specialų elektroninį paštą. Atsakingas asmuo juos peržiūri, surengia atranką ir išsirenka pati tinkamiausią.

Adaptacijos programa. Kad naujas darbuotojas galėtų pradėti dirbti naujoje komandoje, jam sukuriama adaptacijos programa, už kurią atsakingas padalinio vadovas. Banko adaptacija atrodo taip:

paaiškinama kada ir kokiu būdu bus vertinamas jo atliktas darbas;

  • Microsoft Word 97 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1885 žodžiai)
  • Kolegija
  • Violeta
  • Personalo valdymas „Swedbank“
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Personalo valdymas „Swedbank“. (2018 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-valdymas-swedbank.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 16 d. 00:12
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo