Personalo valdymas X įmonėje


Personalo valdymas x organizacijoje. Personalo valdymas imoneje. X imones personalo valdymo analize. Imones personalo valdymas. Organizacijos personalo apibudinimas. Personalo apibudinimas. Organizacijos personalo valdymo veiklų analizė. X imones personalo valdymas. Imones personalo analize. Trumpa įmonės veiklos charakteristika.

Įvadas. Įmonės veiklos aprašymas. Trumpa įmonės veiklos charakteristika. Įmonėje atliekami darbai ir funkcijos. Bendrojo personalo poreikio planavimas. Pareigybių aprašymas ir reikalavimų profilio formavimas. Pareigybių aprašymas. Reikalavimų profilių formavimas. Darbo užmokesčio sistemos sukūrimas pasirinktoms pareigybėms. Darbo užmokesčio struktūra. Pdu nustatymas. Kdu kriterijų parinkimas ir apskaičiavimas. Darbo užmokesčio apskaičiavimas. Personalo parinkimo darbo vietoms sudarymas. Paieškos šaltinei. Darbo skelbimai. Kandidatų atranka. Savo individualios karjeros planavimas. Dabartinės situacijos pristatymas. Karjeros tikslo formavimas. Keliami reikalavimai pareigybės. Karjieros tiksloreikalavimų profilis. Karjieros plano apibūdinimas. Išvados. Naudota literatūra. Priedai.

Namų darbo užduotis: atlikti pasirinktų pareigybių/darbo vietų analizę, s. Pateikti trumpą įmonės veiklos charakteristiką*, apibūdinant siekiamus tikslus, gaminamą prod. Nubraižyti organizacinę valdymo struktūrą, kurioje a. Parinkti paieškos šaltinius, informavimo būdus, reikalaujamusnamų darbo objektas – maisto prekių parduotuvės personalas. Darbo tikslas – atsižvelgiant į organizacijos veiklos pobūdį atlikti pasirinkįmonės patalpos yra Kaune, šilainiuose. Patalpų plotas 200 kv. Metrų. Įmonė yra patogioje vietoje, geras privažiavimas automobiliu, nemokama stovėjimo aikštelė, įėjimas į parduotuvę sudarytas iš laiptų ir tako neįgaliesiems. Ši vieta yra viena patraukliausių vietų įmonėms, siūlančioms įvairias prekes ir paslaugas. Tame pačiame pastate yra įsikūrusios buitinės technikos, gėlių parduotuvės,kelios kavinės, bankai, bei pramoninių prekių parduotuvė. Tai puiki vieta prekybai bei paslaugų teikimui.

Kaune veikianti x nuolat plečia savo asortimentą ir džiaugiasi didėjančiu nuolatinių ir naujų klientų būriu. Parduotuvės x prekių asortimentas yra gana gilus ir platus, atitinka miesto gyventojų poreikius. Pirkėjas gali rinktis, atsižvelgdamas į patrauklią kainą, žinomą firmą, įpročiu pasirinktą prekę, išvaizdą ir pan. Įmonė prekes siūlo vidutinėmis kainomis, dažnai taikomos nuolaidos, nukainavimai. Parduotuvė yra mėgiama dėl vietos patrauklumo ir siūlomo prekių asortimento, arčiau darboviečių ir gyvenamųjų namų kvartalo. Kiekviena greta esanti įmonė viena kitą papildo, nes siūlo klientams įvairias prekes ir paslaugas. Didelė tikimybė, kad potencialus pirkėjas užsukęs į vieną parduotuvę, užsuks ir į kitą. Taigi, parduotuvė x prekiaujanti maisto prekėmis taip pat papildo ją supančių firmų siūlpersonalo poreikio planavimas – tai procesas, kurio metu nustatoma kada, kur, kiek ir kokių (kokios kvalifikacijos) darbuotojų reikės įmonei. Skiriami šie personalo poreikio planavimo tikslai.

įmonės požiūriu: nustatyti reikalingą darbuotojų skaičių, jų struktūrą, papildomą poreikį ir jo padengimo šaltinius; užtikrinti optimalų personalo panaudojimo lygį.

Darbuotojų požiūriu: sudaryti sąlygas įmonės darbuotojų lūkesčių patenkinimui kvalifikacijos kėlimo ir karjeros požiūriu.

Nustatant įmonės personalo poreikį, reikia įveįmonės tikslai, kuriems įgyvendinti būtini žmonių ištekliai.

  • Microsoft Word 113 KB
  • 2010 m.
  • 55 puslapiai (10583 žodžiai)
  • Universitetas
  • Renata
  • Personalo valdymas X įmonėje
    8 - 2 balsai (-ų)
Personalo valdymas X įmonėje. (2010 m. Gruodžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-valdymas-x-imoneje.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 14 d. 09:38
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo