Personalo valdymo namų darbas


Įvadas. Analizuotų įmonių pristatymas. Organizacijų personalo valdymo veiklų analizė. Procedūros taikomos atrenkant darbuotoją į laisvas darbo vietas. Interviu metodo taikymas pareigybėms. Priemonės padedančios darbuotojui prisitaikyti naujame darbe ir jų atlikėjai. Darbuotojų judėjimas įmonėje. Metodai, kuriais nustatomas poreikis darbuotojų mokymui ir mokymų turiniui. Atsilyginimo metodai už darbą organizacijoje. Įmonės veiklos pobūdis ir darbuotojų skaičius. Išvados.

Kiekviena įmonė turi savo darbuotojus, nuo kurių indėlio į darbą ir sugebėjimų priklauso įmonės veiklos kokybė ir pelningumas. Norint tinkamai valdyti žmogiškuosius išteklius svarbu teisingai ir tiksliai atlikti personalo valdymo veiklas. Todėl dar labiau aktualūs tapo personalo valdymo veiklų klausimai įmonėse, jų problemos, darbuotojų lūkesčių išsiaiškinimas bei jų derinimas su įmonės tikslais. Įmonių savininkai, norėdami kad jų verslas klestėtų, privalo pasirūpinti savo personalo valdymo veiklų gerinimu. Šiame darbe pasirinkta išnagrinėti penkias įmones užsiimančias skirtingomis veiklomis, tačiau jos turi vieną bendrą požymį – organizacijos dydis. Visos priskiriamos mažoms organizacijoms, nes dirba ne daugiau kaip 50 darbuotojų.

Darbo objektas: UAB „Vilniaus hidroprojektas“, UAB „Blikas“, UAB „Miesto sodas“, UAB „Esida“ ir A. Plytnikienės firmos „Aukso gija“ personalo valdymo veiklos.

Darbo tikslas: Atlikti pasirinktų šiuo metu rinkoje veiklą vykdančių organizacijų personalo valdymo veiklų įvertinimą.

Darbo uždaviniai:

1.Kiekvienoje organizacijoje surinkti duomenis pagal pateiktą anketą.

2.Nustatyti personalo valdymo veiklų ypatumus, palyginti individualius apklausos rezultatus.

3.Apibendrinti gautus rezultatus ir pateikti išvadas.

Analizė atlikta anketinės apklausos metodu. Taip pat vykdytas palyginamosios analizės metodas, siekiant palyginti personalo valdymo veiklų ypatumus skirtingose organizacijose.

  • Microsoft Word 140 KB
  • 2015 m.
  • 18 puslapių (4659 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agnė
  • Personalo valdymo namų darbas
    10 - 8 balsai (-ų)
Personalo valdymo namų darbas. (2015 m. Kovo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-valdymo-namu-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 10:30
×