Personalo valdymo praktika AB „Lietuvos geležinkeliai“


Personalo valdymo praktika AB „Lietuvos geležinkeliai“. Kursinis darbas. Vadovas. Atliko Zbigniev Buinovski. Temos aktualumas. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Darbe naudojami tyrimo metodai. Personalo valdymo teoriniai aspektai. AB „Lietuvos geležinkeliai“ veiklos apžvalga. AB „Lietuvos geležinkeliai“ personalo valdymo veiklos. Atlygis už darbą. Išvados.


Personalo valdymo praktika AB „Lietuvos geležinkeliai“Kursinis darbasVadovas: Atliko: Zbigniev Buinovski.

Įmonės darbo procese, personalo valdymui kaip vienam iš esminių įmonės sėkmės veiksnių, turi būti skiriamas didelis dėmesys. Tai aktualu ne tik Lietuvos, tačiau ir tarptautinėms įmonėms, nepriklausomai nuo įmonės veiklos pobūdžio. Personalo valdymo sistema sudaro galimybes efektyviai organizuoti darbuotojų atranką, integruoti naujus darbuotojus į komandą bei juos apmokyti, sukurti tarp darbuotojų sveiką darbinę aplinką bei teigiamą psichologinę atmosferą, atsižvelgiant į įmonės strategiją, nuosekliai vykdyti įmonės užsibrėžtus tikslus.

Darbo objektas – personalo valdymo sistema AB „Lietuvos geležinkeliai“. Darbo tikslas: Atlikti personalo valdymo veiklų AB „Lietuvos geležinkeliai“ analizę.

Mokslinėje literatūroje galima sutikti tokius terminus kaip personalo valdymas, žmogiškųjų išteklių valdymas, žmogiškasis kapitalas. Personalo valdymas, tai procesas apimantis organizacijos administracinius ir strateginius procesus, siekiant įgyvendinti organizacijos tikslus ir patenkinti darbuotojų poreikius.

Personalo valdymo veiklų sudėtis su laiku keičiasi, atsižvelgiant į aplinkos veiksnius. Pagrindinės personalo valdymo veiklų sritys: darbų analizė; personalo planavimas; kandidatų verbavimas ir atranka; adaptavimas; personalo veiklos vertinimas; personalo mokymas ir tobulinimas; atlygis už darbą ir darbuotojų sauga; motyvavimas.

AB „Lietuvos geležinkeliai“ valdymo organai: Visuotinis akcininkų susirinkimas Valdyba Generalinis direktorius.

Darbų analizė. AB „Lietuvos geležinkeliai“ vadovai naudoja grupinio interviu metodą, kad galėtų kaip galima tiksliau apibūdinti darbo vietos bei pačių pareigų ir atsakomybių reikalavimus.

  • MS PowerPoint 96 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (1150 žodžiai)
  • Universitetas
  • Zbigniev
  • Personalo valdymo praktika AB „Lietuvos geležinkeliai“
    10 - 2 balsai (-ų)
Personalo valdymo praktika AB „Lietuvos geležinkeliai“. (2016 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-valdymo-praktika-ab-lietuvos-gelezinkeliai.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 16 d. 19:40
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo