Personalo valdymo praktikos ataskaita


Per paskutinį šimtmetį transportas tapo neatsiejama šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalimi, padedantis tenkinti poreikius, ir kurti naujus. Per šimtmetį automobiliai smarkiai pakeitė žmogaus gyvenimą ir jo aplinką. Automobilizuotose šalyse automobilis tapo būtinu atributu, nes taip organizuota aplinka ir veikla. Tai paranku automobilių pramonei. Gausėjant automobilių atsiranda ir kita blogoji jų pusė. Automobiliai smarkiai kenkia savo išmetamosiomis dujomis. Tai yra: aplinkos teršimas, neigiamas poveikis gamtai ir žmonių sveikatai. Nustatyta jog didžiausia aplinkos tarša yra didmiesčių gatvėse. Daugiausiai oras teršiamas pradedant važiuoti ir lėtai važiuojant, taigi didžiausi taršos židiniai yra sankryžos. Darbo tikslas: išsiaiškinti lengvųjų automobiliu išmetamų dujų žalą aplinkai ir žmogui. Darbo uždaviniai: aptarti neigiamas automobilizacijos savybes bei galimus šios problemos sprendimo būdus.

1.UAB „Tako plius“ įmonės direktorius yra atsakingas už personalo valdymo organizavimą, jo nutarimu priimami ar atleidžiami darbuotojai, atrankos metu įmonės direktorius tiesiogiai bendrauja su kiekvienu atrinktu kandidatu į pasiūlytą darbo vietą. Direktoriaus įsakymu visus personalo valdymo raštvedybos dokumentus įformina pagal raštvedybos reikalavimus ir registruoja įmonės administratorė. Taip pat direktorius yra atsakingas už strateginį įmonės plėtros planavimą, finansų valdymą, klientų paiešką. Jam pavaldūs visi įmonės darbuotojai.

2.Įmonės direktoriaus yra atsakingas už personalo poreikio planavimą. Jis sprendžia kiek ir kokių darbuotojų įmonei reikia, taip pat plėsti ar mažinti įmonės apimtis. Ieškant tinkamo kandidato darbo vietai užimti dažniausiai pasitelkiama internetinių darbo skelbimų portalais. Reklaminius skelbimus kuria ir talpina administratorė, surinkusi kandidatų duomenis ir atrinkus tinkamas paraiškas jas įteikia direktoriui, kuris savo nuožiūra kviečia atrankos dalyvius susitikimui.

  • Microsoft Word 32 KB
  • 2013 m.
  • 20 puslapių (3358 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ruta
  • Personalo valdymo praktikos ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Personalo valdymo praktikos ataskaita. (2013 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-valdymo-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 22:18
×