Personalo vertinimo analizė


Formalus darbuotoju vertinimas. Grozio salono darbuotoju vertinimas. Personalo vertinimas.

Personalo valdymo darbas. Personalo vertinimas. Įvadas. Personalo vertinimo sąvoka. Personalo vertinimas atliekamas:. Personalo vertinimo etapai:. Personalo vertinimas priemant naują darbuotoją. Darbuotojo vertinimas darbe. Personalo vertinimo metodai. Darbuotojų vertinimas įmonėje.

Kiekvienam vadovui labia svarbu suvokti kas yra personalo vertinimas. Taip pat labia svarbu mokėti vertinti personalą bei žinoti kaip jį vertinti. Personalo vertinimas yra darbuotojų darbo kokybės ir rezultatų suvokimas. Personalo vertinimas skirstomas į formalų ir neformalų. Taip pat labai svarbu žinoti kaip reikia vertinti kiekvieną darbuotoją individualiai. Kadangi kiekvienas darbuotojas dirba skirtingus darbus būtina mokėti kiekvieną darbuotoją išskirti ir vertinti būtent jo srityje. Analizuojant formal vertinimą svarbu suvokti tai jog formalus vertinimas yra griežtas ir turi abstarkčius vertinimo kriterijus, o šnekant apie neformalų vertinimą svarbiau suvokti darbuotojo individualybę.

Aktualumas: Kadangi šiuo metu, kuriasi vis daugiau įmonių svarbu ne tik mokėti atsirinkti tinką darbuotoją įmonėje dirbti, bet ir mokėti tinkamai įvertinti jo darbą, pasiekimus, talentus jau esant įmonės dalimi. Svarbu suprasti kaip reikia vertinti kiekvieną darbuotoją bei jo pasiekimą ir darbą.

Tikslas: Išanalizuoti personalo vertinimą/

Uždaviniai:

1)Išsiaiškinti personalo vertinimo sąvoką;

2)Išanalizuoti personalo vertinimo kriterijus;

3)Ištirti personalp vertinimą “x” įmonėje;

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių (2224 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simona
  • Personalo vertinimo analizė
    8 - 1 balsai (-ų)
Personalo vertinimo analizė. (2013 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/personalo-vertinimo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 01:21
×