Pervežimai verslo planas


Įmonės steigimo rodikliai. Įmonės įstatai. Santrauka. Paslaugos apibūdinimas. Įmonės charakteristika. Rinkodaros planas. Paslaugos organizavimas ir įmonės veiklos rodiklių apskaičiavimas. Įmonės personalas. Finansinis planas. Rizikos įvertinimas. Perspektyvos. Išvados.

Paslaugos apibūdinimas:

Vykdoma veikla yra krovinių gabenimo kelių transportu organizavimas. Krovinių gabenimo kryptis yra iš Vakarų Europos šalių į Baltijos ir NVS šalis, Kazachstaną. Siūlomas ne tik pilnų (25 tonos / 34 euro paletės), bet smulkių bei dalinių krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais..

Prašomas pinigų kiekis ir tikslui.

Prašomų pinigų kiekis yra 128000 Lt jie reikalingi norint įsigyti krovinių vežimo keliais transporto priemonių pirkti biurą,priekabas,įsigyti transporto priemonių įranga.

Paslaugos rizikos pobūdis

Šios įmonės paslaugos yra teikiamos Lietuvos ir kitų europos šalių klientams, kurie nori vežti krovinius tarptautiniais maršrutais. Ši įmonė turi daug konkurentų, nes ji apima plačią ir populiarią veiklos sritį.

Vadovų tinkamumas ir jų patyrimas.

Įmonei vadovauja patyręs vadovas, kuris turi gan ilgą darbo patirtį šioje srityje.

Finansiniai klausimai.

Įmonių darbuotojų vidutinis darbo užmokestis siekia 2000 Lt, kadangi įmonė plečiasi, tai didėja jos pajamas ir grynasis pelnas, todėl vadovas matydamas gerus darbo rezultatus ir gaudamas didesnį pelną proporcingai didina darbo užmokestį.

Kiekvienas investavęs į šia įmonę gaus didele naudą sau, nes ši įmonė užsiima labai populiaria ir pelninga veikla. Įmonė turi gerą ir paturusį vadovą, kuris padės užtikrinti, kad įmonė neštų tik pelną.

  • Transportas Verslo planas
  • Microsoft Word 379 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (2636 žodžiai)
  • Kolegija
  • Pervežimai verslo planas
    9 - 3 balsai (-ų)
Pervežimai verslo planas. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/pervezimai-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 08:05
×