Pervežimo įmonės faktinė savikaina


Įvadas. Įmonės veiklos aprašymas. Savikainos teorinis pagrindimas. Faktinės savikainos nustatymas UAB "Satan" pervežimų įmonėje. Veiklos rezultatų pagrindimas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.


Temos aktualumas. Pasaulio ekonomika tampa vis globalesnė, pokyčiai vyksta greičiau, tai kelia reikalavimus įmonėms, kurioms norint likti pelningomis konkurencinėje kovoje, privaloma žinoti ne tik apie rinką, bet ir apie save. Svarbiausias klausimas įmonės vadovams ir savininkams yra ar įmonės veiklos generuoja pelną ir ar gaunamos pajamos viršija savikainą. Pajamų vertė įmonėse dažniausiai yra pakankamai aiški. Tačiau neretai iškyla problemų norint teisingai paskirstyti sąnaudas visai produkcijai ir konkrečiam produktui. Taigi, vienas svarbiausių valdymo apskaitos uždavinių yra tiksliai apskaičiuoti produkto savikainą, nes ją žinant, galima priimti teisingus sprendimus renkantis iš ko pirkti, kam parduoti, už kokią kainą ir ar verta vykdyti konkrečią veiklą.

Darbo tikslas: Apibūdinti pervežimų įmonę; atlikti detalius savikainos skaičiavimus; išsiaiškinti kas yra savikaina; suplanuoti galimas pajamas ir pateikti išvadas.

Savo veiklą ši įmonė pradėjo 2003 metais. Veiklą pradėjo nuo krovinių gabenimo tarptautiniais ir vidaus (Lietuvoje) maršrutais. „Satan“ išaugo iki įmonių grupės ir dabar savo klientams gali pasiūlyti plataus spektro ir aukštos kokybės logistikos paslaugas. Šiandien ši įmonė stabiliai dirba bei sparčiai vystosi. Ši įmonė jau yra pelniusi nuolatinių klientų ir partnerių pasitikėjimą. Pagal klientų reikalavimus taikomi griežti reikalavimai teikiamų paslaugų kokybei bei kvalifikuoti darbuotojai užtikrina sėkmingą įvairių logistikos grandžių veiklą. Aukšta paslaugų kokybė, įsipareigojimų vykdymas ir lankstumas lėmė, kad ši įmonė šiuo metu dirba su stambiausiomis įmonėmis Europoje.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1301 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mantas
  • Pervežimo įmonės faktinė savikaina
    10 - 1 balsai (-ų)
Pervežimo įmonės faktinė savikaina . (2017 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/pervezimo-imones-faktine-savikaina.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 18 d. 17:29
×