Pervežimų veiklos reglamentavimas


Veiklos licenzijavimas ir reglamentavimas. Jeigu Lietuvos Respublikos tarptautinės sutartys nustato kitokias taisykles negu šis įstatymas , taikomos tarptautinių sutarčių nuostatos. Įmonė , norinti gauti licenciją leidimą , turi atitikti geros reputacijos , profesinės kompetencijos bei finansinio pajėgumo reikalavimus. Kokybės valdymas ir kontrolė. Skyrius. Krovinių vežimų organizavimas. Tarptautinės krovinių vežimą reglamentuojančios konvencijos. Transporto priemonių parko sudarymas Transporto priemonių skaičiaus nustatymas. Užsakymų priėmimas ir krovinių vežimo sutarties sudarymas bei vykdymas. Transporto priemonės. Krovinių įpakavimo , markiravimo ar kiti specifiniai jų vežimo reikalavimai. Vairuotojo darbo ir poilsio rėžimas. Literatūros šaltiniai.


TIR – konvencija galioja kelių transporto, kaip vežami kroviniai, tarp skirtingu

priemones ir nustatyti jų skaičių. Skaičius turi būti toks, kad įmonė nenukentėtų ir gautų pelno iš kiekvienos transporto priemonės. Individuali įmonė “Skaidra” pervežinėja negendančius ir nepavojingus krovinius, tad specialių priemonių, tokių kaip šaldytuvai, nereikia. Įmonė turi 7 vilkikus ir 7 puspriekabes.

Ateityje, įmonei plečiantis, planuojama įsigyti daugiau vilkikų ir puspriekabių, kad būtų galima aptarnauti daugiau maršrutų su kitokio tipo kroviniais.

vairuotojui ir transporto priemonei. Iį „Skaidra“ atsakingai vykdo visus dokumentų nurodymus, turi reikiamus leidimus ir kitus dokumentus.

Įpakuoti kroviniai turi būti sumarkiruoti. “Skaidra” ant įpakavimų nurodo savo pavadinimą ir krovinio rūšį (priekinis markiravimas), siuntėją ir gavėjąl išsiuntimo bei pristatymo punktų pavadinimus; krovinio masę ir tūrį (krovininis markiravimas). Kroviniai nepavojingi, tad specialių žymėjimų taip pat nereikia. Kadangi markiravimas – tai informacija apie krovinį ir kur jį reikia pristatyti, “Skaidra” tai atlieka labai atsakingai ir kruopščiai, kad nebūtų nesusipratimų nei iš vienos pusės.

sutrumpintas kassavaitinis poilsis turi būti kompensuojamas lygiaverčiu poilsiui

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1779 žodžiai)
  • Erikas
  • Pervežimų veiklos reglamentavimas
    10 - 5 balsai (-ų)
Pervežimų veiklos reglamentavimas. (2016 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/pervezimu-veiklos-reglamentavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 20:14
×