Peržiūrėti - Daugiaprogramių struktūrų kūrimas ir vystymas šiais laikais

Pasirinkite peržiūros būdą:
Įkelk savo darbą arba atsakyk į klausimus ir peržiūrėk šį darbą nemokamai. Tai lengva ir paprasta!
Nemokamai
Per el. bankininkystę
1,75 € 6,04 Lt
Peržiūrėti Paypal
2,03 €
Naujiena! Užsisakyk narystę ir peržiūrėk visus svetainės darbus nemokamai
* ( el. paštu gausite prieigą darbo peržiūrai )
Darbų naudojimas. Šios darbo naudojimo taisyklės yra laikomos Sutartimi tarp mokslobaze.lt tinklapio administracijos ir tinklapio naudotojo. Pagal mokslobaze.lt taisykles ir Lietuvos įstatymus svetimo rašto darbo pristatymas švietimo įstaigoje kaip savo yra draudžiamas. Šį darbą galite naudoti asmeniniam mokymuisi, kaip pavyzdį rašant savo darbą, informacijos ir idėjų šaltinį, rašto darbo idėjas aprašant savais žodžiais, interpretuojant. Naudojant darbą būtina nurodyti informacijos šaltinį (mokslobaze.lt darbo nuorodą) laikantis citavimo reikalavimų. Jūsų patogumui tinklapyje prie darbo pateikiame citavimo laukelį, kuris bus naudingas patogiam citavimui.
Visi dokumentai esantys mokslobaze.lt portale yra skirti naudoti kaip mokymosi priemonė. Dokumento peržiūra nesuteikia naudotojui jokių autoriaus ar turtinių teisių į peržiūrimą medžiagą.
Jeigu darbą peržiūrėjęs asmuo nepaiso darbo naudojimo taisyklių ir savavališkai pristato peržiūrėtą darbą (ar jo dalį) švietimo įstaigoje kaip savo, pagal šią Sutartį darbą peržiūrėjęs asmuo atsako ir prisiima pilną atsakomybę kuri tektų mokslobaze.lt dėl darbo perdavimo, o taip pat pilną atsakomybę už svetimo darbo (ar jo dalies) pateikimą kaip savo švietimo įstaigoje. Dėkojame už Jūsų sąžiningumą.
Čia pateikiama trumpa taisyklių ištrauka dėl peržiūrėtų darbų naudojimo. Sutikdami Jūs sutinkate su pilnomis taisyklėmis ir privatumo politika.
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo